Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A férfiak nagy része “csak”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy része “csak” csalinak használja as eljegyzési gyūrūt?

Figyelt kérdés
Pl. a nõ 300 km-re akar menni dolgozni/tanulni. A férfi, aki nem akar távkapcsolatot/költözni/szakítani, hirtelen bedobja as eljegyzést.
2023. ápr. 15. 11:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Normális nő nem ül fel ilyesminek.


Amúgy engem pont az életem nyugis időszakában jegyeztek el először. Ennek ellenére bontottam a jegyességet, mikor úgy éreztem, nincs más megoldás.

2023. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Igen, szinte biztosan. Bepanikolt, és ezzel szeretne magához kötni gondolom.


Barátnőm még egyetem alatt járt úgy, hogy szakítani akart a sráccal (mivel az folyton ellenőrizgette, csúnyán is viselkedett vele többször), erre az megkerte a barátnőm kezét. Természetesen nemet mondott.

2023. ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a fenti esetben az lett a megoldás, hogy olyan helyet választottam, ahová a párom is tud, szeretne jönni.


Szerintem ritka az ilyen eset.


Az viszont annyira nem, hogy a férfi a nő könyörgésére megy bele az esküvőbe (elsietve vagy egyáltalán).

2023. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Nagyrésze igen. Kisrésze nem.
2023. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Azért kicsit ízlelgessük ezt a kérdést...


Milyen pár, milyen társ az, aki a másikat kész tények elé állítja és otthagyja a f*szba hónapokra, évekre anélkül, hogy ezt együtt megbeszélnék? Ha nekem fontos egy kapcsolat és a közös jövőnk, akkor azt is figyelembe veszem egy ilyen döntésnél. Nem mindig ad annyit karrier szempontból az ilyesmi, amilyen árat fizetsz érte a magánéletedben.


Például nekem is utazással jár a munkám. Megmondtam, hogy a környező országokat bevállalom néhány napos lehetőségekként, de ilyen fél meg egy éves relocationökkel hagyjanak a f*szomba.

2023. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem pedig bárkinek joga van eldönteni, mit kezdjen az életével.


Utolsó, infók hiányában dobálózol.

2023. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

#5 igen, de lehet korábban megvolt a döntés, mint a kapcsolat. Lehet nem is tud másképp dönteni, mert pl fel kell adnia érte az álmát (pl itthon nincs olyan képzés vagy nincs olyan munka, pl bármi tengerhez kapcsolódó)


Végzős egyetemista vagyok, aki külföldre megy mesterre. Sok ilyen van a környezetemben.


1. Lehetetlen megoldani, muszáj menni (a magyartanár és a tengerbiológus esete), pedig ezen kívül minden szuper.


2. Megoldható (pl egyik menne, a másik meg tud bárhol lenni, vagy a másik itthon is meg tudja tenni ugyanazt. Pl ha valamelyik fél már dolgozik vagy ha tud erasmust szerezni oda stb. Ezt hónapokig tervezik, felvázolnak A,B,C,D,E tevet


3. Nem prioritás a kapcsolat. Ide tartozik az, amikor nagyon friss a kapcsolat és régi a terv. De az is, mikor egy régi sz.r kapcsolatban kitalálja az egyik fél hirtelen (leadás előtt pár nappal) hogy minimum fél évre kiköltözik.



Mindháromra láttam több példát is. És egyikre sem megoldás az eljegyzés.

2023. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Milyen társ az, aki évek óta tisztában van azzal, hogy a másiknak a munkája/tanulmányai adják az identitásának a 70%-át, és számtalanszor el lett mondva, hogy a régióban 2 helyen lehet benne dolgozni/tanulni.

A másik vagy évekig rá se figyelt vagy pedig sunyin kivárta az utolsó pillanatot, amikor játszhatja a hülyét, hogy “ó, te azt még nem engedted el?”.

2023. ápr. 15. 12:02
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel tisztában is volt végig, akkor ez valóban egy sunyi húzás részéről.
2023. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
A kettő az nem nulla.
2023. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!