Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyire ért váratlanul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ért váratlanul, hogy megkérték a kezed?

Figyelt kérdés
2023. máj. 15. 07:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon.
2023. máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Hát, mikor éppen az anyját temettük, nem pont erre a befejezésre számítottam.
2023. máj. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem ért váratlanul, tudtam hogy megfogja kérni.
2023. máj. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
1+ De melyik lánykérésre gondoltál, mert hogy 3 volt. három különböző embertől?:D Elég ha számot írsz:D
2023. máj. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Amikor először "megkért" valaki, az váratlanul ért. Éppen részletezte amolyan "tiszta lap" jelleggel, hogy mikor és hányszor csalt meg, és a kiselőadása végén előkapott egy játékgyűrűt, hogy akkor ő most "jelképesen" megkéri a kezem, persze ez nem az igazi lánykérés, az majd máskor jön, csak hogy tudjam, neki mennyire komolyak a szándékai. Hát... :D Ezen a szituáción nehéz nem nevetni, de elismerem, valóban kizökkentett az előző lelkiállapotomból, és bizony meglepődtem rajta :D (Természetesen elküldtem a búsba)


A második, igazi lánykérésemre már számítottam. Sőt. Vártam is :) Tökéletes volt, nem hiányzott, hogy meglepetés legyen. Mindketten ott tartottunk a kapcsolatban, az életben, hogy ennek kellett jönnie, ez egyértelmű volt, fura is lett volna, ha váratlanul ér.

2023. máj. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem beszéltünk róla konkrétan, teljes titokban készíttetett gyűrűt, de ott volt a levegőben, valahogy éreztem, hogy készül rá. Tudtam, hogy meg fogja adni a módját, és olyan körülményeket teremt, hogy felejthetetlen legyen... és az volt! Nagyon romantikus volt, még így is, hogy mondhatni számítottam rá, de azzal, hogy egyedi gyűrűt adott, tényleg nagyon meglepett. Nagyon eltalálta :)
2023. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden jel arra mutatott, hogy meg fog kérni, tok egyértelmű volt, az egesz csaladom tudta, en mégsem számítottam rá. :D
2023. máj. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem ért váratlanul, tudtam róla. Máskülönben nemet mondtam volna.
2023. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%
Nem ért váratlanul mivel közös döntés volt, hogy összeházasodunk. A kislányunk már a pocakomban növekedett, én pedig eljegyzést kértem karácsonyra. Családias légkörben meghitten történt. 3 hónappal később pedig össze is házasodtunk.
2023. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyàltalán nem ért váratlanul, évek óta együtt éltünk, tudtuk, hogy egymással tervezünk, hogy hamarosan szeretnénk megházasodni. Ilyen szituációban akit halál váratlanul ér, hogy megkérik a kezét, szerintem hülye, vagy a saját tündérmeséjében él... :D
2023. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!