Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Liberális gondolkodású nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liberális gondolkodású nők! Elfogadjátok azt, ha a vőlegényetek legénybúcsúján jelen vannak fizetett nők is?

Figyelt kérdés
2023. máj. 16. 13:10
A kérdező szavazást indított:
Elfogadom. A 21. században élünk, egy utolsó ilyen buli belefér.
Nem fogadom el.
59 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
Nem fogadom el, és hálás vagyok saját magamnak azért, hogy nem egy ilyen trógert választottam páromnak.
2023. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ.

Ha csak táncoslány, akkor egyefene, belefér.

Ha viszont bármi nemű szexualitás van, az bizony éppúgy megcsalás.

2023. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

#2


Táncoslányokról van szó.

2023. máj. 16. 13:13
 4/36 anonim ***** válasza:
97%
Nem, de ennek mi köze a liberalizmushoz?
2023. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%
A kettőnek mi köze egymáshoz?
2023. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

#4


Gondolom a konzervatív nézeteket valló nők kapásból elutasítják az ilyen ötletet. Kell hozzá egy kis nyitottság.

2023. máj. 16. 13:19
 7/36 anonim ***** válasza:
94%

2es vagyok

Ja, akkor okés, szíve rajta. Sok értelmét nm látom, hisz az csak fizetett hús, erotikához kevés köze van, de ahogy érzi.


De egyébként valóban, ennek semmi köze a liberalizmushoz.

2023. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
96%

6, így is lehet nézni. Meg úgy is, hogy a konzervatív szemlélet szerint a nőnek el kell fogadnia, hogy a férfi egy sokkal szexéhesebb teremtés és mivel ez nem megcsalás, a nőnek semmi szava nem lehet ellene, úgyhogy ne akadékoskodjon.

A maga módján ez is logikus, aztán ugyanazt magyarázza, amit te liberalizmussal magyarázol:D

2023. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%

A nyitottságnak sincs köze a liberalizmushoz. Az elfogadáshoz van köze, de nem kell mindent lenyelni.


Liberális vagyok, házasodjanak a melegek, de nekem ehhez nem kell leszbikusnak lennem. Mindenki szabadon válassza meg a hozzáillő párját/párjait, én is szabadon megválasztom, hogy nem akarok táncosnőzős faszit magamnak.


Nehéz ugye férfiaggyal megérteni, milyen dolog támogatni valamit, amiből nem profitálsz.

2023. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
79%

Csavarjunk egyet a kérdésen: és ha a vőlegény előzetesen nem tudott erről?

Mert nagyon gyakori, hogy a haverok szervezik a legénybúcsút, és a vőlegény számára mindez meglepetés.

2023. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!