Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális az, aki már 2 - 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, aki már 2 - 3 hónap ismeretség után megkéri a párja kezét, majd pár hónappal később el is veszi? Úgy értem, h nem nagyon korai ez? Nincs ez nagyon elkapkodva/elsietve?

Figyelt kérdés
2023. máj. 17. 10:41
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
89%

Van ismerősi pár akiknél 2-3 hónap után megvolt a lánykérés, de utána az esküvővel még vártak kb 2 évet.

Ők erősen vallásosak.


Fél év alatt letudni az egészet elég ratyi szerintem. Fél évet egy öszvérrel is együtt lehet ötlteni rózsaszín ködben, gyakorlatilag alig derül ki bármi abból, hogy összeillik-e a két ember hosszútávon..

2023. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
77%
Felelőtlenek.
2023. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
84%
Felelőtlen, elsietett lépés
2023. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Ennyire szeretik egymást?
2023. máj. 17. 12:17
 5/49 anonim ***** válasza:
73%

Ilyet nem ismerek, elég gáz, felelőtlen.


Olyat ismerek, hogy a 18 éves lányt másfél hónap után kérte meg a néhány évvel idősebb barátja, majd 6 év múlva házasodtak össze. Ez mondjuk egy lefoglaló gyűrű volt, mert a csaj eléggé tolta a pasizást korábban. Mentünk bulizni és előtte egy vagy két nappal kérte meg a kezét, pedig a két héttel későbbi nyaraláson akarta, de "nem bírt várni". A bulin meg hívogatta és gyanúsítgatta, hogy megcsalja. Érdekes ez, azért gyűrűt venni 20 évesen nem egészen úgy megy általában, hogy van pont a számládon ekkora összeg :D Az eljegyzés tervezése se úgy megy, hogy egyik nap kitalálja és kész. Meg hogy nem bírt két hetet várni...

2023. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
90%

Ismertem egy ilyen parocskat, amig a pasi jart a nojevel mar rament az uj csaj akit baratknet ismert mar. Kb 4-5 honap mulva megkerte a kezet, fel evre ra eskuvo. 9 honapra ra mar gyerek is.

Ezek igy most tortentek, majd kiderul meddig maradnak meg. De mar hallottam vissza, hogy beszeltek, hogy harmasoznanak talan. Szerintem nem fognak sokaig maradni egyutt, furcsak. Mindketten egyebkent 26-28evesek

2023. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
85%

Nem feltétlen komoly az ilyen szándék, de nem akarok általánosítani.


Barátnőm is pár hónapja volt együtt a párjával, mikor eljegyezték egymást és kb fél évre rá volt az esküvő. De ők már vagy 4-5 éve ismerték korábbról egymást és mindketten 30 fölött voltak. Így szerintem nem volt korai.

2023. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
84%
A fellángolás időszakában felelőtlenség házasodni, főleg ha két frissen találkozott emberről van szó.
2023. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
89%
Felelőtlenségnek gondolom. De ismerek olyat, akiknek bejött.
2023. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet, már évek óta együtt vannak, 2 gyerekük van. Meg olyat is, akik több évnyi együttélés után házasodtak össze és elváltak 2 év után.
2023. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!