Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem tetszik az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik az eljegyzési gyűrűm, mit tegyek? Nem esne rosszul a vőlegényemnek, ha ezt így megmondanám?

Figyelt kérdés

Nem leszek álszent, hiába nem hozakodtam elő az eljegyzés-témával naphosszat, én is vártam már, hogy menyasszony legyek, tervezzük az esküvőnket.

Ugye a jegygyűrű olyan, amit az ember lánya mindig hord... Viszont amit a párom választott, nem tetszik. Nem én vagyok, nem az én stílusom.


Nem szeretném megbántani, de az az igazság, hogy jobban örülnék egy másik darabnak.


2023. máj. 25. 21:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
23%
Szörnyű nagy problémáid vannak, mondhatom. A vőlegényed gondolom megszervezte az egészet, mert te nem hozakodtál elő az eljegyzés témával. Kiválasztotta a gyűrűt, gondolom nem kevés pénzt fizetett is érte. És te húzod a szádat, hogy nem tetszik. Őszintén mondom, ha engem a férjem egy kulcskarikával kért volna meg, annak is ugyanúgy örültem volna. Két dolgot tehetsz. Megmondod, de akkor fix hogy megbántódik, és még ha ki is cserélitek a gyűrűt, az már nem lesz ugyanaz. Vagy nem mondod meg, és nem hordod a gyűrűt.
2023. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Igen, nekem ez nagy probléma, engedtessék már meg…

Szeretném hordani a jegygyűrűt, csak éppen nem ezt.


Az meg nehogy már a szememre legyen hányva, hogy a férfinak kell az eljegyzést megszervezni. 😂

2023. máj. 25. 22:17
 3/38 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sem tetszett első látásra a gyűrű DE tiszteletben tartottam a választását, nagy örömmel adta nekem, nem volt szívem megbántani. Azóta házasok vagyunk már 5 éve és el nem cserélném semmivel, nagyon megszerettem.
2023. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem ez a típus egyáltalán nem a stílusom, és mindig figyelek arra, hogy rajtam minden harmonizáljon, olyan darabokat hordok ruhákból, cipőkből, ékszerekből, amik 100%-ig én vagyok és illenek hozzám. Ennél a darabnál nem ezt érzem.
2023. máj. 25. 22:25
 5/38 anonim ***** válasza:
82%
Megmondanám neki. Nagyon rossz a kapcsolat, ha erről nem lehet beszélni, na meg ha alapból gyűrűvásárlás előtt nem lehetett erről beszélni. Azért ez nem egy tusfürdőcsomag, ennek arról kéne szólnia, hogy ismer.
2023. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem, minek vette azt a gyűrűt. Azért illett volna puhatolózni, milyen tetszik, ha már ennyire nem ismer, hogy vmi borzalmat vesz. Én nem hordanám. Láttam már én is csúnya gyűrűt. Méret jó?
2023. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
84%
Én megmondanám neki, ahogy mindent őszintén.
2023. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
26%

Más nő összetenné a két kezét, hogy végre eljegyezték, ide járnak nyafogni, hogy nem kérik meg a kezüket. Te meg azért vagy kiakadva, mert nem a te stílusod? Azta!

A gyűrűt ő adta neked, beleinvesztált, azt jelenti, hogy komolyan tervez veled, miért nem lehet eltekinteni egy kicsinységtől? Ha ajándékot, ruhát kapsz és nem illik hozzád, akkor visszaadod, vagy mi? Nem hordod, vagy felveszed.

Kiegészítők léteznek gyuruhoz is, hozzáillő karkötő, vagy nyaklánc, fülbevaló létezik.

Egyébként senki nem fogja nézni, hogy illik-e hozzád, mindenki örülni fog neki, vagy irigykedni fognak.

Ne már a gyűrűn múljon a boldogság!

Ha megmondod neki, hogy nem tetszik, cserélje ki, akkor megbántod.

Többet ér az ékszer, vagy ő?

Döntsd el, ha az utóbbi, akkor nyugodtan felbonthatod az eljegyzést és szakíthatsz! Nem érdemled meg, hogy veled maradjon...

2023. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészről, ha házasságban, netán családalapításban gondolkodsz, akkor bizony meg kell tanulnod kompromisszumokat kötni. Nem lesz évtizedekig minden pont úgy, ahogy azt te elképzeled/megálmodod/szeretnéd. Ez a gyűrű dolog remek gyakorlat erre.

Másfelől nem ismer téged a vőlegényed. Ezek szerint gőze sincs a stílusodról, nem tudja, hogy mi tetszik neked, mi illik hozzád. Házasságkötés előtt érdemes megismerni egymást. A gyűrű remek figyelmeztetés, hogy fektessetek picit több energiát egymás megismerésébe.

2023. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg esküvő után a katikagyűrűt hordod majd, amit együtt vesztek, és az eljegyzésit nem?
2023. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!