Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi oka lehet annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet annak, hogy valakit 1 éven belül, vagy még hamarabb eljegyeznek, és levesznek?

Figyelt kérdés

Nálunk a barátom 3 év után se kérte meg a kezemet, pedig nagyon vágynék rá, és ahogy látom mások mennyire boldogak a párkapcsolatukban, mert megtörténik az eljegyzés, házasság stb. Az én kapcsolatomban meg tökre úgy érződik mintha a barátom kevésbé szeretne engem, másokat meg mennyire nagyon szeret a párjuk.

Azt látom az ismerőseim körében, hogy ezek a nagy elhatározások elég hamar megtörténnek, és most olyan példákra gondolok, ahol nincs gyerek.

Az egyik ismerősömért látszólag nagyon odavan a párja, mert sokszor kap rózsacsokrot, a pasi álom nyaralásokra viszi, mindig járnak éttermekbe, ez az ismerősöm mindig megmutatja, hogy mit kapott Valentin napra stb. Persze 1 éven belül meg is kérték a kezét, amire gondoltam is, hiszen ezekből is látszik a pasija mennyire odavan érte, kicsit magamban irigykedtem is rá, hogy a párja ennyire nagyon szereti hogy 1 év után biztos benne, hogy ő az igazi.

Én is járok kikapcsolódni a barátommal, de fele ennyit sem, mint ez az ismerősöm, meg ő meg sem kért engem, és nem is annyira romantikus típus.


2023. máj. 30. 18:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést fél-egy éve mintha láttam volna. :D Akkor is megírtuk, hogy nem attól jó egy kapcsolat, hogy hányszor hova járnak az emberek, de ha neked csokorra és éttermekre van igényed, egyrészt tudasd a pároddal, másrészt azért nem árt tenni is a kapcsolatért, nem csak a sült galambot várni, a két szép szemedért max. az udvarlás legeslegelején jár virág.
2023. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
75%

"Mi oka lehet annak, hogy valakit 1 éven belül, vagy még hamarabb eljegyeznek"


Az, hogy hülyék és gyerekesek. Garantálom neked, hogy akik egy éven belül eljegyzik egymást, ne adj Isten megházasodnak, azok nagy része rövidesen el is válik. Engem 4 év után kért meg a férjem és 20 éve együtt vagyunk. Vannak olyan ismerőseim, akik szintén 20 éve együtt, gyerekkel, de se lánykérés, se házasság, mégis boldogok.

2-3 éves kapcsolatok lazán mennek még tönkre. Itt van a tietek is. 3 éve vagytok együtt és el is kezdtél elégedetlenkedni, mert hogy neked nem olyan ez a kapcsolat, mint amit másoknál látsz.

2023. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
94%

1


Kettes vagyok és igen, én is ezt akartam elsőnek írni. Ez a kérdés már fel lett egyszer téve. És megint csak ugyanaz a válasz. Ha boldogtalan vagy, szakíts.

2023. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
74%
aranyos amikor a gyakorifüggő párhuzamot keres mindenben..
2023. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%

Kapuzárási pánik, önbizalomhiány.. azt hiszi, hogyha elveszi akkor onnantól már nem válnak el, nem hagyj el, stb.


Eszembe se jutna eljegyezni valakit 1 év után. Az semmi.


Te miért nem kéred meg a párod kezét?

2023. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
#2 Szüleim fél évvel a megismerkedésük után házasodtak, 30 évvel később köszönik szépen, jól vannak. :D
2023. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
1 év után lánykérés, rá 1 évre esküvő. Azóta 21.házassági évfordulónkat is megünnepeltük.
2023. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ez a kérdés valóban volt már, és nem is olyan rég. Akkor is több példa és ellenpélda fel lett sorakoztatva, nem volt elég?
2023. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
78%
#6 attól mert valaki a kútba ugrott, az nem jelenti azt, hogy mindenkinek a kútba kell ugrani.
2023. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
44%
#9 Attól, hogy valaki évek alatt sem tudja kitalálni, mit akar, vagy megismerni a párját, más még lehet, hogy nem mamlasz.
2023. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!