Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy korábbi eljegyzésből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy korábbi eljegyzésből visszakaptam a gyűrűt, azzal megkérhetem az új hölgy kezét?

Figyelt kérdés

Vagy ezt nem illik? Rossz ómen? Minden új hölgynek kell egy új gyűrű, vagy a férfihez tartozik egy fix, sajnos "stafétabot"-jellegű gyűrű, amivel megkéri az aktuális hölgy kezét?

Nyilván nem minden jött-mentnek kell megkérni a kezét, de sajnos van, hogy az élet ilyen gyakorivá teszi ezt a nagy eseményt...



2023. jún. 5. 22:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Én nem tenném.
2023. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Kitana. ***** válasza:
98%
Szerintem ez gáz dolog, inkább add el a gyűrűt és az árából vegyél újat.
2023. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha megkérne a párom és később megtudnám, hogy azt a gyűrűt húzta az ujjamra, mint egy másik nőnek, hozzzávágnám, aztán csomgolnék. Adja a stafetáját a következőnek.
2023. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Ha arany, akkor az ötvös beolvasztja és csinál belőle egy újat 20-25 ezerért. Szerintem ez így simán belefér, hisz nem pár gramm nemesfém fogja meghatározni a köteléket.

Eladni szintén nem érdemes, ha aranyból van, elég sokat lehet bukni rajta.

2023. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

NE! Nekem általánosságban nincs exfóbiám, de nagyon gáz egy olyan gyűrűvel megkérni a másik kezét, amivel egyszer már megtetted... Másrészt, még az sem biztos, hogy a következő menyasszonyjelöltnek ugyanolyan lesz ízlése. Tiszteld már meg azzal, hogy veszed a fáradtságot, és keresel egy olyan gyűrűt, amit csak neki szánsz, és ami neki tetszik...

Ezt meg add el.

2023. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi, én is inkább gáznak érzem, de sokan mégis azt mondták itt a köreimben, hogy adjam majd a következőnek is ezt. Hát így a semmibe könnyű ezt mondani, de ha majd újra jön egy "igazi" akkor nekem nem lenne pofám hozzá. Csinálok majd akkor vele valamit, hogy legalább hasznosítsam az előzőt. Fehérarany egyébként és egy nagy gyémánt van benne.
2023. jún. 5. 22:56
 7/21 anonim ***** válasza:
15%
Visszakérted te azt, nem "visszakaptad". Különben eszedbe sem jutna a következő nődre húzni... Pfejj te...
2023. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7%
Ameddig neked egy semmit jelentő eljegyzési gyűrű sorsa a lényeges, és az eljegyzés, addig én vidáman éldegélek a párommal 10+ éve, ilyen pitiáner dolgokkal nem foglalkozva.
2023. jún. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Igazából túlzottan nem érdekelne, pláne hogy egy köves gyűrűnek nem sok jelentőséget tulajdonítok. De mondjuk azért kicsit prosztó dolog egy ajándékot továbbajándékozni, nem csak gyűrű, hanem bármilyen ajándék esetében.
2023. jún. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
8, a kérdező exe vagy, vagy mi ez a válasz? 😀 Mert máskülönben nem sok értelme volt...
2023. jún. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!