Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 4-5 év kapcsolat után eljegyzés ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4-5 év kapcsolat után eljegyzés ?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, egy olyan pár, akik a húszas éveik elején jöttek össze okés, ha 4-5 év kapcsolat és együttélés után lesznek jegyesek?

Sok vagy kevés ez az idő szerintetek ?


2023. jún. 7. 00:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen jó.

Csak aztán házasodjanak is össze. A legnagyobb gáz szerintem amikor egy pár már vagy 4-5 éve jegyben jár:D

25 évesen házasodni teljesen jó, talán a legideálisabb kor a mai világban.

2023. jún. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
"A legnagyobb gáz szerintem amikor egy pár már vagy 4-5 éve jegyben jár:D" - szerintem meg sokkal nagyobb gáz válni, de mindegy, a lényeg, nehogy 4-5 évig jegyben járjon valaki, mert jaj, milyen már az!
2023. jún. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

2, azt én sem mondtam, hogy házasodjanak felelőtlenül. Mindössze annyit, hogy ha valójában nem akarnak házasodni, akkor ne tegyenek úgy, mintha akarnának.

Mi a különbség jegyben járás és sima párkapcsolat között? Hát az, hogy tervezed az esküvőt. Ha ezt nem teszed, akkor nincs közte különbség. Ismertem pár hosszú jegybenjárást, 90%-ban csúnya szakítás lett a vége. Kb a rosszul működő kapcsolat egyik tünete.

2023. jún. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
De mi az, hogy ne tegyenek úgy, mintha akarnának? Neked ez miért fáj? Vagy mi közöd hozzá?
2023. jún. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
4, ki mondta, hogy fáj? Vagy ha véleményem van valamiről, akkor már egyből fáj?:D
2023. jún. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, mikor munkahelyen, ahol sokan házasodnak és szülnek, bedobtam, hogy ciki 1-2 év nemcsak eljegyzés, de ismerkedés után házasodni, le lettem hurrogva, hogy teljesen jó. Még én szégyelltem magam, hogy hülyeséget mondok. Bezzeg itt mindenki 20 évig várna járással, majd 20 év eljegyzés, és valamikor 60 évesen házasodna, persze ha az esküvő előtt mondaná le a menyasszony, az is oké lenne, mert az ő döntése megkérdőjelezhetetlen. :D :D :D
2023. jún. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
8%

5: Konkrétan megparancsoltad embereknek, hogy ne járjanak jegyben, ha nem terveznek házasságot.

Milyen alapon is szólsz bele 4 milliárd ember életébe?

2023. jún. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek jó, akkor más véleménye kit érdekel. 4 év párkapcsolat után kért meg a férjem, akkor meg csak egy éve éltünk együtt. Utána 3 évre rá esküdtünk meg, így jött össze. Boldogabb élünk több mint tíz éve. 31/N
2023. jún. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

8: Ez azért elég extrém eset! Akárhogy számolom, ha 10 éve együtt éltek, max. 18 voltál, amikor összejöttetek. Ma már nagyon ritka, hogy ilyen fiatalon kezdett kapcsolatból házasság lesz. Írom ezt úgy, hogy 19 voltam, amikor összejöttem a feleségemmel. :) Nem is volt rá példa az ismerősi körömben.

3-5 év után teljesen normális az eljegyzés, házasság. 1-2 éven belül elhamarkodott, 5 év után meg feleslegesen elhúzott lépés szerintem.

2023. jún. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

Ha tényleg együtt élitek le az életeteket, akkor részletkérdés, hány év után történik meg az eljegyzés és hány évig tart a jegyesség. Ugyanúgy együtt vagytok, ugyanúgy együtt éltek, csak másképp hívjátok egymást. De ezt leszámítva az égvilágon semmi más jelentősége nincs. Mármint persze, ha olyan jellegű céljaitok vannak, mint gyerekek meg ilyesmi, akkor számít, hogy a kitűzött intervallumon belül legyetek, de egyébként..?

Engem 2 év után kért meg a férjem, rá következő évben házasodtunk, most már 9 éve vagyunk együtt, tehát 6 éve házasok, és azon túl, hogy ezt letudtuk, most már ki van pipálva az esemény, nem kell ezen többet agyalni, az égvilágon nincs semmi jelentősége, hogy 2 és nem 4 év után lettem a menyasszonya.

2023. jún. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!