Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a fiatal (18-22) párokról, akik kevesebb mint egy év járás után eljegyzik egymást?

Figyelt kérdés

Tehát csak lánykérés van, házasság még akár évekig nincs. Maga az eljegyzés viszont megtörténik az első évfordulójuk előtt. Ez hatalmas őrültség?


Azért fogalmazódott meg bennem mert szeretném megkérni a barátnőm kezét, de még csak 8 hónapja vagyunk együtt. Viszont tudom hogy más soha nem fog kelleni nekem. 21 évesek vagyunk mindketten



2023. jún. 19. 09:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nagyon meggondolatlan. Együtt sem éltetek meg.

Heti öt nap találkozni és együtt aludni nagyon nem ugyanaz, mint valakivel együtt élni, vele lenni a jó és rossz napokon, amikor beteg, stresszes vagy bármi van.

Koltozzetek össze, aztán amikor már felnőttek vagytok, önálló keresettel és van albi/lakás, akkor jegyezd el.

Mert ez így nagyon gyerekes.


24N

2023. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
82%

Minek megkérni ilyen hamar, ha utána esküvőre még sok-sok évig nincs kilátás? Komolytalan így az egész lánykérés szerintem. Ha tudod, hogy úgyis együtt fogtok megöregedni, akkor minek sietni valamivel, aminek nincs itt még az ideje? Hogy "foglalózd" a lányt? Szerintem így, hogy csak egy gyűrűt kap meg a nagy kérdést, de semmi lényegi dolog nem történik, lealacsonyítod a gesztust is, nem lesz jelentősége egyáltalán.

Ha a szándékaudról akarod biztosítani, akkor inkább keressetek közös albérletet vagy valami, annak lenne értelme, és annak van most itt az ideje, nem a lánykérős bohóckodásnak, mert az jól hangzik.

2023. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%

Ezért lett az eljegyzés egy cirkuszi mutatvány az instára, és nincs már semmi jelentősége.

Akkor van értelme az egésznek, ha egy éven belül lesz is esküvő. Az hihetetlen szánalmas, mikor évekig, akár 10+ évig jegyesek, úgy hivatkoznak egymásra, hogy a menyasszonyom meg a vőlegényem, de esküvőre időpont sincs.

Ennél az gázabb, amikor X év jegyesség után szakítanak. Ismerek olyan csajt, aki most harmadszor menyasszony. Neked meg ciki lesz majd mindig magyarázkodni, hogy de, téged jobban szeretlek, mint az exem, de akkor se kérlek meg 6 hónap után.


Hidd el, hogy nem ezen múlik! Legyetek boldogok, legyetek együtt életetek végéig, jegyezd el, vedd el, és legyen egy csodálatos családotok! De ez nem attól fog bekövetkezni, ha most pár hónap után dobálózol a gyűrűvel!


Beszélgessetek, hogy mikor tartjátok elérkezettnek az összeköltözést, hàny év együttélés után szeretnétek eljegyzést, utána esküvőt, és gyereket. Lehet, hogy neki teljesen más az elképzelése. Rendszeresen beszélgetni erről, folyamatosan egyeztetni a közös terveket, sokkal komolyabb szándékot mutat, mint egy üres karika.

2023. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
77%
Sajnálom őket.
2023. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
67%
Megmosolygom a kis naívságukat
2023. jún. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%
#3 na igen az tök gáz, mikor valaki nincs még 30-35 sem, de már többedszerre jegyes/házas. Elvész a dolog varázsa. Engem is megkért már volna több exem, de nem éreztem őket az igazinak. Akkor minek. És még gyereket is csinál a sok agyatlan, hogy legyen bőven elég gyerek, aki elvált szülők mellett nő fel.
2023. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
88%
Akkor nem látom, mi értelme. Ha nincs további tervezés.
2023. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem oké ha így érzed jónak. 19 éves voltam amikor a párommal összeköltöztem (1 hónapja jártunk együtt ) majd kevesebb mint év után megkérte a kezem a szülinapomon. Az eljegyzésünk hetén terhes lettem, így az esküvő tolódott. Az esküvőt akkor tartottuk mikor a fiam 2 múlt. Két dolog miatt 1 szerettem volna ha kicsit visszafogyok, 2 szerettem volna koccintani a nagy napon és 2 éves koráig szoptattam. Tehát ha számolgatni eljegyzés után 3 évre lett meg kb az esküvő.

Szóval azt gondolom hogy nem számít mások mit gondolnak. Te érzed mennyire komoly nektek mi a jó

2023. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
81%

Ez az a kérdés, amit itt nem szabad feltenni. Meg egyáltalán...

Mit érdekel vadidegen emberek véleménye?!

Tegyétek, ahogy nektek jó!

Vagy ha korainak érzed, ne eljegyzésinek, hanem szerelmi/kapcsolati gyűrűnek tekintsétek, és kész!

40/N

2023. jún. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
72%
Együtt laktok vagy fogtok? Mert úgy van vmi értelme
2023. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!