Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kiábrándító, ha tudom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándító, ha tudom, hogy a barátom elfog jegyezni a közel jövőben?

Figyelt kérdés
Egy ékszeresben lemérettük az ujjam méretét, és a barátom így fogja megvenni a gyűrűt. Én amúgy belül azt szerettem volna, ha egy hirtelen meglepetés lett volna, hogy csak úgy megkér, mikor nem is számítok rá.
2023. aug. 5. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezen a kérdés? Láthatóan neked kiábrándító, ki is fejtetted, hogy miért.
2023. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Vihar a biliben, főleg, hogy egy csomó ember nemhogy eljegyzésről, de még egy normál randiról sem álmodik.
2023. aug. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát azon kéne elgondolkodnod hogy amúgy tényleg hozzá akarsz e menni…? Mert nem úgy hangzik.
2023. aug. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Igazad van, egy helyesírással foglalkozó könyvet hamarabb érdemeltél volna...
2023. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Soha ne legyen ettől nagyobb problémád az életben!
2023. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez tipikusan az az eset, amikor nincs problémád, úgyhogy gyorsan kreálsz magadnak valami nyavalyogni valót
2023. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, hogy MIKOR kér meg, meg így is meglepetés lesz!

Nemhogy örülnél, de komolyan!!!

N

2023. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem kert meg a ferjem mert masfel evvel az eskuvo elott kituztuk az idopontot, elkezdtuk szervezni, hordtuk is a jegygyurut. Azert egy jelkepes eljegyzesi gyurut megis kaptam tole, es jol esett, pedig nem szamitottam ra.
2023. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked ezek szerint az, másnak nem feltétlenül. Nekem pl nem volt kiábrandító, tudtam róla hogy meg fog érni a már férjem, mivel együtt választottuk a gyűrűket ( eljegyzésre is külön, és igen, neki is van/ később az esküvőre lettek arany karikagyűrűink, de bal kézen azóta is hordjuk az eljegyzésit is). Szerintem az eljegyzés az nem egy kegy amit a férfi gyakorol amikor ő úgy dönt, az a házasság előszobája, így közös döntésen kell alapulnia. Ettől függetlenül maga a lánykérés időpontja még lehet meglepetés, az nekem is az volt, és boldogan mondtam igent. Szerintem egy normális kapcsolatban az ilyen dolgokat meg kell beszélni. Már azt hogy szeretnének a közeljövőben összeházasodni.

Így pl nem fog a férfi önhatalmúlag egy ilyen nagy döntést meghozni, és nem kap nemet.😂

2023. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább az a kiábrándító, hogy nem ismered az igekötős igék helyesírását.
2023. szept. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!