Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lanykerest tervez? Egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanykerest tervez? Egyre gyakrabban említi a közös jovot, meg hogy el tudja velem képzelni az eletet. Házasság is párszor szoba jött.

Figyelt kérdés

szerintetek lehetséges hogy lanykerest tervez?

Együtt vagyunk nagyjából két éve, együtt élünk, minden tökéletes. Közös családról, gyerekekről is gyakran beszélünk, szoba hozta, hogy milyen gyurut szeretnek. lassan 30 evesek vagyunk mindketten



2023. szept. 5. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Miért nem beszelitek meg?

30 éves vagy. Nem szeretnéd tudni, hogy tervezés a jövőd?

2023. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Feltehetően.
2023. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekem úgy tűnik, hogy igen.
2023. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Te élsz Vele, mi tudjuk mit tervez?
2023. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Hát, biztosan tervezi valamikor, de pl az én barátom is mondta 9 hónap után, hogy már kitalálta, hogy fog megkérni. Ez egy éve volt és azóta sokat beszélünk a témáról, de még mindig nem kért meg.
2023. szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Fúúú, ezek a kérdések... Pár sor alapján döntsük el, hogy egy full ismeretlen pasas, aki tényleg bárki lehet a világon, és akiről csak annyit tudunk, hogy szokott a csajának a közös jövőjükről beszélni, meg akarja-e kérni a kezét. De tudod mit? Leírom a választ, amit vársz: jajjjj igeeeen, biztos meg akar kérni, jajjj de izgi!!!4négy
2023. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom 8 éve mondogatja :D Tudom, hogy sohasem fog elvenni, ez csak kattanás nála, én már meg sem hallom.


Szóval: vagy megkér vagy nem. Ennyi.

2023. szept. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!