Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgyek, titeket hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, titeket hogyan érintene, ha a párotok a szemetekbe mondaná, hogy nemhogy elvenni nem akar, de megkérni a kezedet sem? Soha

Figyelt kérdés
2023. szept. 17. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Mert az alapvetés nálad, kérdező, hogy kivétel nélkül minden "hölgy" férjhez akar menni?
2023. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Mivel én szeretnék házasságot, így nem maradnék mellette. Ha semleges lenne a kérdés, és ilyen paraszt módon mondaná, akkor is lelépnék.
2023. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar házasodni, minek kérné meg a nő kezét?

Ha ez veled történt, akkor örüölj, hogy őszínte volt, és ha ze komolyan terveznél vele, akkor legalább tudod, hogy feleslegesen vesztegeted az időd.

2023. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Közölném vele, hogy mi ketten nem egymást keressük, nincs vele közös jövőm, így részemről ennek a kapcsolatnak vége. Ennyi.

Számomra ( az én életemben, másoké nem érdekel), az igazi nagy szerelem és párkapcsolat beteljesedése a házasság, amikor hivatalos- törvényes hozzátartozói leszünk egymásnak, férj és feleség. Számomra nem társ olyan ember aki ettől retteg vagy más nézetei vannak, egyszerűen nem vagyunk egymáshoz valók.

Egyébként házas vagyok, és sosem volt ebből probléma. A férjem is mindig vágyott arra, hogy házasságban éljen, ha megtalálja a nagy Őt. ( ezt ő mondta így):) Már a kapcsolatunk elején beszéltünk róla, hogy mit szeretnénk, szóval nem évekig tartó néma várakozás után szembesültem vele. AZ ilyet időpazarlásnak tartom, az ilyen nők akik pl csak várnak évekig a nagy semmire, csak magukkal szúrnak ki.

2023. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Megköszönném hogy nem hülyit olyanokkal hogy később.
2023. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%

4

Szuper nő vagy normális gondolkodással.

Sajnos a legtöbb nem ilyen. A gazdag macsóra várva hetente más ágyából szállnak ki, vagy ragadnak szeretői kapcsolatban annak reményében hogy megnyerik a főnyereményt. Mire észhez kapnak elszállt a fiatalságuk, marad a szingli lét, kutya, macska.

2023. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Megkérdezném, hogy mi ennek az oka, megpróbálnám megérteni a mélyebb mozgatórugókat.

Ha azt látom, hogy ő abszolút nem ebben képzeli a jövőjét, akkor nem egymást keressük, szakítanék vele.

Ha azt látom, hogy ez csak valamilyen éretlenségből fakadó reakció, pedig az értékrendünk egyezne, akkor valószínűleg eredménnyel vagy eredmény nélkül éveket töltenék/pazarolnék azzal, hogy elhiszem, hogy megváltozik és mire teljesen felnő érzelmileg is, addigra változik ebben a véleménye.


Nem azt mondom, hogy ez előnyös hozzáállás, de a kérdés az volt, mit tennék. Magamat ismerve valószínűleg ezt.

2023. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Szakítanék. Én gyereket szeretnék, gyereket pedig csak a férjemnek szülnék.
2023. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerűen szakítanék, jobban mondva szakítottam volna anno, amikor még ismerkedtem (házas vagyok). Ennek az első évben ki kell derülnie. Biztosan nem pazaroltam volna éveket az életemből egy ilyen emberre. Senkinek sem volt kötelező elvennie, de én nem akartam olyan férfival élni, aki nem akar engem elvenni (nyilván a házasság nem tiniként vagy az egyetemen jutott eszembe).
2023. szept. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%

Kedves Kérdező:)

Pezsgőt bontanék:D:D:D

2023. szept. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!