Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Puhatoljam ki mit gondol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puhatoljam ki mit gondol a párom, vagy csináljam úgy az eljegyzést ahogy én gondolom?

Figyelt kérdés

Igazából egy tök egyszerű kis részéről van szó az eljegyzésnek. Úgy terveztem, hogy nem ereszkedem féltérdre mert az egyrészt béna, másrészt túl régimódi stb. Arra gondoltam, hogy egy romantikus pillanatban amikor az ölemben ül és átöleljük egymást, akkor veszem elő a gyűrűt és kérem meg a kezét.

Viszont nem tudom, hogy ez mennyire lehet szimpatikus általánosságban a nőknek, vajon ez egy rossz megmozdulás lenne, vagy teljesen rendben van?


2023. okt. 13. 19:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem tetszene.
2023. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Nekem se
2023. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Nőknek? Hány nőt akarsz eljegyezni?


Annak az 1 nőnek számít a véleménye, akinek meg akarod kérni a kezét.


Az is érdekes, hogy ennyire se ismered a párodat, akit el akarsz jegyezni, hogy tudd hogy áll ehhez a kérdéshez? Szoktatok ti beszélgetni?

2023. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, de szerintem sokan ragaszkodnának ehhez a gesztushoz.
2023. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán próbáld meg kipuhatolni. Én konkrétan mondtam a páromnak, hogy nagyon nem szeretném, ha letérdelne elém, mert egyrészt modorosnak és elcsépeltnek tartom, másrészt egyenrangú felek vagyunk - de a válaszokból is látszik, hogy nagyon nem vagyunk egyformák, neki talán fontos lenne a térdelés.
2023. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem meg kifejezetten romantikus, és kedves gesztus, ez nem megy ki a divatból. De nem az én kezem kéred meg. Nem tudom mennyire számít amúgy a lánykérésre, de ha nem igazán, akkor nem nehéz kipuhatolni. Pl egy egyszerű beszélgetésben, ahol régi szokások a téma.
2023. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg próbáld meg kipuhatolni, hogy a párod számára ez fontos gesztus-e, mert csak ez számít.


Nekem sem tetszene a Te kivitelezésed, olyan "mindennapi" mozdulat lenne.


Szerintem a féltérdre ereszkedés kifejez egy nem hétköznapi, szeretettel és tisztelettel teli gesztust a férfi részéről a nő felé, amely magát az eljegyzés "folyamatát" is komolyabbá teszi.


Mindenképp beszélgess vele erről, hozd valahogyan szóba a dolgot, hogy a barátnődnek mennyire fontos ez a momentum az eljegyzésből.

2023. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
A letérdelés valahogy sosem jött szóba a párommal. Én nagyon szép gesztusnak tartom. Szerencsére az én párom letérdelt előttem. Tökre örültem neki. 😄 Beszélj erről a barátnőddel. Nekem például fura ha egy pasi nem térdel le. Az szerintem olyan komolytalan.
2023. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Csak egy megjegyzés, amit ma már kevesen tudnak: a letérdelés történelmileg teljesen ismeretlen volt a magyar kultúrkörben, sőt még az európaiban sem nagyon volt hagyománya. Valójában az utóbbi évtizedekben terjedt el szerte a világon, elsősorban az amerikai filmes és internetetes kultúraexport nyomán.
2023. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Én pl. szénné röhögtem volna magam, ha a férjem letérdelve kéri meg a kezem. De ő ismer engem, pontosan tudta, hogy ez lenne a reakcióm, eszébe nem jutott volna. :D Hogy akarsz vele leélni egy egész életet ha ennyit nem tudsz felmérni? :(
2023. okt. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!