Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, hogyan képzelitek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan képzelitek el az eljegyzéseteket?

Figyelt kérdés

Családi körben? Nyaralás alatt?

Milyen időpontban alkalommal egyben vagy egy átlagos napon?


Milyen ruhában szeretnétek lenni, ha tudnátok róla, hogy most lesz a nagy pillanat?


2023. okt. 15. 19:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

Számomra az a fontos, hogy meghitt legyen, a kettőnk pillanata. Reggelente nem vagyok a legszebb, de még ez sem érdekelne, mert akkor igazi, ha szívből jön.


Az első férjem étteremben kért meg, ami egyébként nem gáz, csak aznap épp nagyon sokan voltak, fél méterre mellettünk is ültek, és egy kiadósat sírni sem tudtam emiatt 😀


Szóval legideálisabb kettesben, a helyszín nem számít, és az se gond, ha nagyjából normálisan nézek ki 😂

2023. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%

Adja önmagát.

Domináns pasikban pl van annyi hogy nem kérdezgeti meg elore hogy hozzámennék e hanem ugy kér meg hogy valoban nem tudja a válaszom mert mernek kockáztatni. Es nem derogál 2 terden lenniuk sem mivel nincs bennuk kisebbségi komplexus. Ök általában adnak egy különkegesebb helyet az egészhez körítésnek.


Vagy volt olyan exem akivel hivatalos ugyeket alberlet mindent inteztunk ő pl ugy csinalta hogy kitett egy papirt nekem hogy azt is alá kéne irnom. Es olyan kedves szoveg volt rajta hogy xy akarod e férjedul zt-t akkor is ha lattad már a koszos zokniját, egyutt szeretnél e lenni vele akkor is 2 millánk van meg ha 200 ft k kenyerre sincs(nullával kezdtuk az életet árván)


Aztán volt olyan aki az egész család elott kert meg hogy kitettek a közepère mindennek egy székkel es mindenki elott leterdelt elém a párom szilveszterkor.


Meg vannak ezek a tipik kirandulós kézkérések is.


Igazábol nekem az lenne a fontos amiben a pasi önmagát adja. Ami neki a testhez állo.

Pl rpmantikus pasitol vmi rózsakertes akármi, drogos pasitol egy füstkarika🤣, munkásembertöl egy hegesztett ékszerdobozban, es igy tovább.


Amiben Őt látom az az igazi nekem:)

2023. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Sehogyan, mivel nem célom az eljegyzés/esküvő.
2023. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%

Hu a youtuben volt egy srac akinek szallodaban takaritott a párja es kiberelte az egyik szobát! Tett be vmi régi hanglemez jatszot rózsa szirmok az ágyon(kandikamera), es ahogy jott be a csaj takaritani ugy sikongatott a meglepetéstol es a pasi nyakába ugrott hogy még én is megkönnyeztem!:D


Meghát a rendőrös sztorik:D

Mikor leállitják öket rendorok kocsival, mint akik drogot keresnek náluk, es fegyvert találnak szívatják a nőt összevissza, hogy lehet be is viszik..., aztan kiderul hogy kezkèrés "csak":D

2023. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%

Szállodás(ha vkit érdekel :))

[link]


Rendőrös

[link]

2023. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én megnéztem mindkettőt, de a rendőrös annyira nem tetszett. Mármint kifejezetten rosszul is esne.

Viszont a szállodai aranyos, de az is olyan fura számomra. ☺️

Viszont ennek ellenére bekönnyeztem🥺

2023. okt. 15. 19:39
 7/19 anonim ***** válasza:
40%

Vannak túlkapások a neten.

Nekem az volt durva mikor a rendőr kollegák ugy koszontotték fel a pasit szulinapján, hogy eleve arra ébredt hogy mellett az asszony vérben fekszik...

Aztán betört a kommando es őt vádolták!

És nagyon keményen rámentek!


Aztán persze happy birtsday to you...


Na a pasi elbőgte magát (az idegtől), nekem is összeszorult a gyomrom..


Az tenyleg rosszul sült el es durva volt.morbid.

2023. okt. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
*mellette
2023. okt. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Jogy fáj már màsoknak ha megkérnek vkit🤣
2023. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%

Én nem vágytam nagy csinnadrattára. Sőt. Lánykérésre sem.


Igazából annyi volt az egész, hogy elvoltunk ismerőséknél, férjem megivott 2 sört, ezért én vezettem hazafele.

Kb félúton odafordult hozzám, majd megkérdezte, mit szolnék hozzá, ha elvenne feleségül?

Se sírás nem volt, se gyűrű. De így volt a legjobb, legemlékezetesebb.


Nekem az ilyen nyaraláson/karácsonykor/szülinapon/családi összejővetelen csöpög a nyáltól kategória. Én nem vágytam sosem erre.

2023. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!