Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Utólag visszagondolva lesz/leh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utólag visszagondolva lesz/lehet rossz érzés?

Figyelt kérdés

Volt mostanában 2 olyan pillanatunk is a barátnőmmel, amikor igazán azt éreztem, hogy letérdelnék elé és megkérném a kezét...de nem volt nálam gyűrű (akkor még). Erről utólag beszéltünk is, mert mindketten éreztük azokban a pillanatokban, hogy mennyire különleges (leszállt egy fehér galamb a homokba írt nevünkre és megszólalt a kedvenc közös zenénk a semmiből).

Most újra várok egy ilyen mesebeli pillanatot és kb. WC-re is gyűrűvel megyek, de nagyon bánom, hogy akkor és ott nem kértem meg a kezét. Beszéltünk róla és mondta, hogy túlagyalom, nem a gyűrűn múlt volna...és igaza van, akkora egy barom vagyok.

Volt már más hasonló helyzetben? Utólag az elszalasztott lehetőség ugyanúgy fáj akkor is, ha jön a következő nagy dolog és ott történik a lány kérés, vagy az a múlt homályába tud veszni és utólag már csak nevet az ember rajta, hogy - például - "jaj mennyi jel volt már korábban is".



jan. 15. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
A múlton már nem fogsz tudni változtatni, ne is rágódj rajta. Azza csak elrontod az előttetek álló pillanatokat.
jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És miért ilyen adhoc jelektől függ, hogy megkéred-e a kezét vagy sem? Nincs benned egy erős elhatározás, hogy vele akarod leélni az életed?
jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogyne lenne. De azt akarom, hogy visszagondolva a kézkérés pillanata tökéletes és mesebeli legyen neki (is). :)
jan. 15. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mesebeli a te agyszüleményed. Szegény csajod meg várja, hogy ez a töketlen mikor kéri már meg... nem kell felnőtt nőnek se galamb, se homok.

Ma este is megkérheted otthon, a konyhában letérdelve. Hidd el, nem ezen fog múlni a házasságotok, hogy mennyire volt tökéletes és mesebeli a megkérése.

jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit olyan, mintha egy óvodás ábrándozásait olvasnám.
jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a helyzettől, hanem az embertől lesz különleges az a kérdés. A férjem elvitt kirándulni, végigjártuk a napot, ő minden látványosságnál morgott, minden más sétáló zavarta. Utólag mondta, hogy szép kilátás mellett akart előáll lni a gyűrűvel, de mindig jöttek idegenek a képbe. A végén feladta és hazafelé kaptunk egy tippet egy eldugott kilátóról. Oda felmentünk, párszor eltévedtünk és gödrökbe jutottunk. Az egyiknél másztam utána és ott térdelt, mint aki ott ragadt. Akkor kérdezte meg. A sárban fáradtan. Én onnantól nem láttam mást rajta kívül. Kb lebegve jutottunk le onnan és örülök, hogy ilyen spontán alakult.

A barátnőd se a körülményekkel fog foglalkozni, ebben biztos lehetsz.

jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod. Ha szeret, mindegy hogy egy varázslatos romi pillanatban kéred meg, vagy egy teljesen random helyzetben, igent fog mondani és boldog lesz. De azért a wcn ne:)
jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

alapvetően romantikus lekű nőként írom, hogy ez nagyon gáz.


TE vársz valamire, ehlyett, hogy megbeszélnétek, hogy oké, itt a gyűrű, egyhónapon belül eljegyezlek "valamikor".


Nem, te jeleket figyelgetsz, meg "tökéletes alkalomra" vársz - de neki is az a tökéletes???

jan. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!