Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretnék egy nagyon kreatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy nagyon kreatív és ötletes módot, higy megkérjem a barátnőm kezét. Írnátok ötleteket nekem?

Figyelt kérdés
Nem olyan hétköznapi módon szeretném, hogy étterem meg pezsgőspohár. Valahogy úgy, hogy hatalmas meglepetés legyen és emlékezetes.

ápr. 30. 14:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ne egymást szidjátok légyszi, szeretném, ha a válaszadásra fordítanátok inkább azt az energiát :)

Persze, ismerem én jól a barátnőmet, mindent tudok róla és nem is az a célom, hogy kapjak egy kész ötletet, amit pontosan ugyanúgy csinálok majd meg. Ötleteket szeretnék, amiket akár átalakíthatok, rászabhatok.


A kiskutyás és olasz kajás elég jól hangzik 😄

ápr. 30. 19:13
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

11.


A válásra is kérsz ötleteket? Mert úgyis az lesz a vége pár év múlva :D 1-2 trükk nem jön majd rosszul, amikor megy a harc.

ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Minden rendben veled? Ha szeretnél beszélni arról, milyen rossz élményeid voltak, nyugodtan öntsd ki a szíved.
ápr. 30. 19:17
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

13.


Nagyon-nagyon naiv vagy, extrán fogsz ráfaragni a végén, egy közepes erősségű ügyvéd gond nélkül fog kiforgatni mindenedből a válás idején. Kis előrelátás nem ártana.

ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mi épp USÁ-ban voltunk, egyéb okok miatt, de akkor volt a napfogyatkozás is.

Azt még jó, hogy megnézzük, és utána megkérdezte, hozzámegyek-e.



Egyébként én túrázáskor számítottam volna rá, de vele mindenhogyan szép lett volna, mert szeretem.

máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12-14-es, nem akarsz eltakarodni innét? Piszok unalmas, hogy a nyomorodat más kárára éled ki, inkább a saját szr életeden dolgozzál ilyen intenzitással.
máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

16.


Mit adsz érte, hogy "eltakarodjak"? Mennyit ér ez meg neked?

máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!