Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek normális hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy egy 15 éves már majdnem 16 éves fiú el akar jegyezni egy 14 éves lányt. És komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ő azt hiszi, hogy komolyan gondolja, de ebben a korban még gondol az ember "hülyeségeket"..amúgy nem normális, de egyébként semmit sem jelent szerintem..szerelmes..majd elmúlik.
2010. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak normális. Sokan mondanak "nagyot". Nem hiszem, hogy komolyan gondolja. Vagy lehet, hogy most igen aztán rá jön, hogy még sem kéne. Ha most leköti magát bánni fogja, hogy nem élte ki magát. Lehet nem is ez a lány Neki az igazi stb. Szóval erre ne nagyon alapozz :) Persze ettől függetlenül én ismertek olyan embert aki 13éves korában jött össze a barátjával aki jóval idősebb volt nála, de mai napig együtt vannak (a lány 19) és ebben az évben eljegyezte a srác a lányt. Meg ismertek olyat is aki 14évesen össze jött a barátjával 2 évig voltak együtt majd egy hülyeségen szétmentek utána 20 volt a csaj mikor újra össze jöttek együtt voltak 4 évig és eljegyezte a srác a lányt. De addig legalább a fiú meg a lány is kiélte magát :)
2010. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Jegyezze csak.A csaj mire 16 lesz csak akkor házasodhatnak.Addig úgy is szétmennek.
2010. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Jogilag semmire nem kötelezi, később majd röhögnek egy jót a dolgom. A házasság esélye elég kicsi :D

Meg nem tudnám számolni, hány osztálytársam volt eljegyezve (és hányszor) gimi végéig.. .XD

2010. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem, egyáltalán nem normális!!!

Egy 15-16 éves fiú még gyerek, éretlen kamasz!...

Az, amit MA komolyan gondol, azon pár év múlva ő maga is mosolyogni fog.

2010. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ifjúság lángolása. Vagy elmúlik, vagy élethosszig tart.

Második: "kiélni magukat" vén qrvák és himrin-gyók szokták. Normális ember csak éli az életét.

2010. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy szerelmes ember mindig komolyan gondolja adott esetben.

Csak hónapokkal, netán évekkel később derül ki hogy nem is volt komoly.

2010. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ebben a korban inkább "játék" még. Lehet, hogy komolyan gondolják, de utólag kiderül, hogy inkább "KOMOLYAN" gondolták, természetesen idézőjelben. Én is voltam szerelmes 15 évesen és én is "komolyan" gondoltam, most meg röhögök magamon, ha visszagondolok.

Normálisnak normális maga a gondolat, az értékrend viszont nem. Mert a felnőttek szokták eljegyezni egymást, amikor már évek óta együtt vannak és ISMERIK egymást.

Ebben a korba még rengeteget változnak az emberek, 4-5 év múlva köszönő viszonyban sem lesznek önmagukkal és ez így jó...

csak nem szabad elsietni az eljegyzést, jobb esetben egy embert egyszer jegyeznek el és NEM ebben a korban! Mindennek megvan az ideje, mint a szalmakalapnak-szokás mondani...később lesz értelme, most még nem sok.

2o-L

2010. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ember bármennyi éves gondolhat komolyan dolgokat.

-6évesen én ezerszázalékig biztos voltam benne, hogy fogjul ejtem egyszer a húsvétinyuszit.

-13 évesen, komolyan hittem, hogy sose lehetek szerelmes és a pubertás egy kitalált hülyeség, nekem azért se lessz.

-18évesen elterveztem, hogy mindenáron xy pasi lessz a férjem.


Persze akkor és ott mindent találhat az ember természetesnek s úgy akarhatja, hogy majd beleszakad de az nemjelent a következő évekre garanciát, hogy úgy is lessz, s nem változik meg a véleménye.

ILyen korban amit a kérdező leírt még elbűvúl minket a "nagy love" érés, lebegünk a föld felett, inkább aranyos gesztus mint vérkomoly szerződés miszerint ez úgy is lessz s bármire is jogosít, kötelez.

2010. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem normális. Még egy huszonegy-két éves fiatal sem biztos hogy tudja..
2010. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!