Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfiak, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok, ha a párotok megkérné a kezeteket?

Figyelt kérdés
Ha igent mondanátok, komolyan gondolnátok, vagy csak azért tennétek, hogy ne legyen vita, közben meg elgondolkodnátok a folytatáson?
2010. nov. 21. 01:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Olyan lelki törés érne hogy én soha nem merném megkérni a kezét.
2010. nov. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

:D


sejtem amúgy, hogy csak a modern gondolkodásúak nem csinálnának belőle ügyet.

2010. nov. 21. 01:25
 3/31 anonim ***** válasza:
73%

én meg am sejtem, h férfiemeber ilyenbe nem menne bele, ha nekem egy csaj ilyet művelne, én sz@rrá röhögném magam, aztán ha kiderülne, h komolyan gondolta, ak már a földön fetrengenék :D


ez nem maradiság kérdése, megvannak a szerepek, igaz, mostanában felcserélődnek, de nem ennyire kéne.

jhéten mi lesz? majd a nők fognak minket előreengedni az ajtóban, aztán virágot hoznak nekünk? XD

2010. nov. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

olyan szomorú, hogy ezt írod. tudtam, mondjuk, hogy ez lesz, valami ilyesmi választ kapok majd.

pl. egy romantikus vacsora közben: elvennél feleségül? mit szólnál, ha összeházasodnánk? valahogy így. szerintem nem hangzik rosszul.

így legalább megtudhatja a nő is, hogy számíthat-e házasságra, ha pedig nem a válasz, a nő pedig komoly kapcsolatra vágyik (házassággal), akkor kalap, kabát, nem egymáshoz valók, ha nem azonosak a céljaik.


csak kérdés, hogy egy igen válasz valóban igen lenne-e...


(sokan ha a férfiakra várnának ezzel, évekig élhetnének bizonytalanságban)

2010. nov. 21. 01:42
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
de hát ez mien inkább fordítva az elég cink ha a csaj kéri meg !
2010. nov. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%

Ez olyan született feleségek szerű. Bree meg Orson.

Kb. így hangzott:


Bree: Össze kellene házasodnunk.

Orson: Rendicsek.


:D

2010. nov. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
79%
szerintem a "mit szólnál ha összeházasodnánk",kérdés nem rossz,egy próbát megér
2010. nov. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

tényleg? :D

nem is tudtam, hogy volt egy ilyen jelenet benne.


ha egy férfinek komolyak a szándékai, csak még nem kerített sort a lánykérésre, de nem lenne ellenére a házasság, szerintem ezen nem kéne megsértődnie. még vicces is lenne a szitu, na nem úgy, hogy 'atyaisten, milyen gáz', hanem olyan aranyosan jönne ki. :)

-elvennél felségül?

-ez nem is kérdés szívem, tényleg hozzámjönnél?


kb. ez lenne az ideális válasz. :)

2010. nov. 21. 01:56
 9/31 anonim ***** válasza:
81%

Kövezz meg a maradiságom miatt, de szerintem ez elég tré lenne. Jó valahogy finoman tudtára adhatja a nő, hogy szeretne házasodni, de megkérni a férfi szokta a nő kezét (gyűrűt vesz, megteremti a megfelelő helyzetet, letérdel stb)


Ha egy férfi házasodni akar, úgyis megkéri a nő kezét, ha meg nem...

2010. nov. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%

"Ez olyan született feleségek szerű. Bree meg Orson.

Kb. így hangzott:


Bree: Össze kellene házasodnunk.

Orson: Rendicsek.


:D"


Ez egyébként a Szex és New York-ban volt, Charlotte és Trey közt zajlott a párbeszéd. Az zavarhatott össze, hogy Kyle Maclachlan volt mindkettőben.


Egyébként én nem kérném meg olyan férfi kezét, aki ezt a férfiassága elleni bűntettnek venné, mert akkor ott elég nagy önértékelési gondok vannak.

(Mondom ezt úgy, hogy házasság -és lány/fiúkérés ellenes vagyok.)

Szerintem jók az ötleteid, Kérdező, elég nagy idiótának kell lenni, hogy azt higgye valaki, hogy térdre akarsz előtte borulni, és gyémántgyűrűt húzni az ujjára. (Igen, az első pár válaszolóra gondoltam.) Megbeszélni a dolgokat egyáltalán nem gáz.

2010. nov. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!