Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyiért lehet kapni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Scream85 kérdése:

Mennyiért lehet kapni egy szép (köves) fehérarany gyűrűt?

Figyelt kérdés
Lehet le fogtok szólni,de olyan 25-30ezerből szeretném megúszni. Ennyiért már van viszonylag bőséges választék,vagy még azért tegyek hozzá valamennyit?
2010. nov. 23. 07:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Emeld az összeget 2-300000 re, és akkor talán...
2010. nov. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Első, lehet annyiért is kapni amennyit a kérdező ír...

Én legelőször mikor nézelődtünk egy kicsi szép aranyos gyűrűt választottam ki. Kicsi vékonyka gyűrű, mint a lehelet, abszolút a stílusom. kb 2oooo Ft volt. Ezt egy nagy áruházban láttam.

Még nem kaptam meg azóta, mert még vár a párom:D de legalább tudja milyen tetszik nekem:D


Amúgy ha van tört aranyad JÓVAL olcsóbban megkaphatod.

(most látom, hogy fehéraranyról érdeklődsz...akkor viszont lehet, hogy tényleg többe fog kerülni...)

2010. nov. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nézelődj itt az árakról! Szerintem ezek nem vészesek és szépek! :)

2010. nov. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ez egy kicsit több de ez a legszebb! :)

2010. nov. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam ilyen összeget írni,mert láttam egyik üzletben fehérarany gyűrűket és azok ilyen árban voltak.
2010. nov. 23. 08:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyszerű darad is lehet szép és finom! Nekem személy szerint azok tetszenek! Egyébként is a kevesebb néha több!

22/L

2010. nov. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Párom leértékelve vette a jegygyűrűmet 15 ezerért, igaz, nem köves.Volt kövesben is kb.17-ért, de azok nem tetszettek.
2010. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

anyának 12ért vettem szép fehérarany gyűrűt,szép,szolid (vagyis én vettem meg,mostohafatertól kapta:D)


nem minden nőnek az a lényeg,hogy milliós értékű legyen...le is csapnám párom ha olyannal állna elő,van jobb helye a pénznek...

2010. nov. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia! Nézz körül a vaterán ott elég nagy a repertoár!
2010. nov. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Netről semmiképp sem rendelnék.

Saját szememmel élőben szeretném látni,amit veszek.

2010. nov. 25. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!