Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ki vegye a gyűrűt? (Kérdés rövid)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vegye a gyűrűt? (Kérdés rövid)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a párommal szeretnénk egy eljegyzést! De nem tudjuk hogy a gyűrűt azt most közösen kell meg venni vagy melyikőnknek? Köszönöm válaszokat előre is!:)
2010. dec. 13. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy akarjátok

HA a karikagyűrű lesz az eljegyzési gyűrű is akkor szerintem közösen

2010. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
hát ha már együtt határoztátok el akkor sztem együtt is megvehetitek. én annak a híve vagyok mondjuk, hogy a férfi meglepetésként kéri meg a nő kezét (szerintem annál romantikusabb dolog nincs) és akkor rögtön gyűrűvel. de persze ez csak az én véleményem :)
2010. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%

"nem tudjuk hogy a gyűrűt azt most közösen kell meg venni vagy melyikőnknek?"


Már megint egy KELL-es kijelentés.Most komolyan!Készen vagytok ti a házasságra így hogy nem tudjátok eldönteni hogy ki vegye a gyűrűt?

Egy normális nő vagy férfi nem is gondol olyanra hogy neki nem KELL a gyűrűvel törődnie...szerintem!

Egyértelmű hogy közösbe KELL venni hiszen nem olcsó mulatság,főleg ha a te elved alapján csak az egyik fél fizeti...(legalábbis ha karika gyűrűkről van szó)

Ha köves gyűrű az meg "nem komoly"általában azt a férfiak veszik,de akkor a nő nem tud róla,így meglepetés.

2010. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem is az sokkal romantikusabb ha meglepetés.

De ha együtt döntöttétek el akkor már m1.

Ilyenkor szerintem eljegyzés már nem kell.

Hiszen az tulajdonképpen azért van, hogy a férfi megtudja, h. kell-e a lánynak:))

De itt nem erről van szó, már megbeszéltétek.

Szerintem elég fura lenne, ezek után ha még1szer megkérdezné :D

Neked nem meglepetés, ő meg már úgyis tudja a választ.

Vegyetek csak karikagyűrűt.

Sokan vannak, akiknél már nincs eljegyzés.

Sok Boldogságot Kívánok nektek:))

2010. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk hagyományosan a fiú (vagy a szülei) állják. Én ajánlottam, hogy adok bele, mert nem volt fényes az anyagi helyzete ezt tudtam, de teljesen felháborodott.


Felénk ez ugyanolyan hagyomány, mint a május kosár, meg a nőnapi virág, semmit sem érezne megalázóbbnak, ha a nő adna bele. Úgy tekintenek a házasságra, hogy a férfi gondoskodik a nőről, meg az utódairól meg tök tudja, gondolom azért háborodott így fel, mert milyen gondoskodó férjnek néznék, ha még a gyűrűről se tud egyedül. Érdekes. :)

2010. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Hagyomány...engem a mai világban nem érdekelne a hagyomány...persze idézőjelbe.2011et írunk lassan,ez nem a 20as év eleje hogy a szülő állja a gyűrűt is.Én nő vagyok de nem engedném hogy a párom egyedül vegye meg a gyűrűket,mert nem olcsó mulatság.Nálatok a lagzit ki fizeti?Arra is az a hagyomány hogy a szülő?Persze nincs vele gond,ha a szülők jó anyagi helyzetben vannak és "futja nekik".De ebben az esetben sem hagynám hogy az egész lagzit fizessék,ha hagyomány ha nem...
2010. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

Felénk nem várnak 30éves korig az esküvővel, ezért senki nem botránkozik meg ilyeneken.


Egyébként én úgy vagyok ezzel, hogy aki ennyire én nem hagynám, hogy férfi ezt azt fizessen, típusúak, meg megalázónak érzik, azok valami kisebbségi komplexusban szenvednek...

2010. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

ez nem kisebbségi komplexus,de ha én annyira házasodni akarok akkor bemegyek a szűk családommal a hivatalba és a házasság kötés után rendezek egy szolíd kis vacsorát.

De amikor lagzit akarok,akkor daj-dajozni is akarok ami nem olcsó mulatság amit elsősorban én és a párom akarunk így.de csak is akkor akarunk ilyen tipusú lagzit amikor úgy állunk anyagilag hogy megtehetjük.nem várjuk el a szülőktől hogy fizessék,ha hagyomány ha nem...

2010. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Hát nálunk nem megterhelő levágni egy disznót meg egy pár csirkét. Az összes vendég eleve egy tálca süteménnyel érkezik, az innivalóba nem roskadt meg bele senki, az is általában van házi is valamelyik rokontól. Nálunk az is hagyomány, hogy az egész család együtt ünnepli a fiatalok egybekelését, bár nálunk amúgy is szoros a kapcsolat a családdal, nem csak telefonon érintkezünk, az lenne a megdöbbentő, ha valaki kihagyja az örömből a családját.
2010. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

szerintem csak együtt vegyétek.

legyen olyan, amit mindkettőtök szívesen hord.

2010. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!