Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 11hónapja vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11hónapja vagyunk együtt a barátommal. Vajon meg szeretné kérni a kezem?

Figyelt kérdés
4hónapja mondta elösször h majd én megkérem az ő kezét.én meg vissza mondtam neki h sztem a fiúnak kellene a lány kezét nem fordítva.(ez olyan kis piszkálódás,poénkodás szinten volt)ezt eljátsszuk még a mai napokig.tavaly mikor jött a miki meg a karácsony akkor is mondigatta kicsit viccelődve hogy majd megkéri a kezem.az elmúlt 4hónapban ez a kéz kérés vmilyen formában jelen van minden héten.most is mondogatja h jön a valentí meg az évfordulónkés majd megkérem a kezét.másik alkalommal meg azt mondja h megkéri (ő)az enyémet.és mindig poénkodva,vagy talán zavart állapotban hozza föl ezeket.én meg nem értem h most mi is van?szerintetek így külsőleg mi jön ebből le?
2009. jan. 26. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak kíváncsi, hogy igent mondanál-e neki.

Esetleg finoman utalhatsz rá, hogy igent mondanál (, ha igen), lehet csak kis bíztatás kell neki, nem szeretne pofára esni.

2009. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is, mielőtt gyémántgyűrűt vesz, azért tudni szeretné, hogy hozzámennél-e? Meg nem akar leégni.

Ne poénosan válaszolj, hanem válts komolyra, és mond meg, hogy nagyon szereted, vele képzeled el a jövődet, szeretnél a felesége lenni.

Vagy hogy nagyon szereted, de még nem tudod, mikor akarsz férjhez menni,most még nem szeretnél menyasszony lenni, de jó lenne, ha majd később eljön az az idő, akkor is Vele lennél. (ez a nem)

2009. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem hogy ő ,,sejti" azt h én hozzámennék.Sokszor kerül köztünk szóba a majd ésőbb érkező közös gyerekek (már a nevüket is eldöntöttük,pedig gyerek nem mostanába lesz még nálunk)sokszor beszélünk róluk meg arról h majd a felesége leszek akkor már.Én pont ezért nem értem amit csinál ezzel.
2009. jan. 26. 15:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! Total egy cipoben jarunk , azzal a kivetellel, hoyg en kerek perec megmondtam, hoyg nem megyek hozza , annak ellenere mindig mondogatja. Ma pl. munkabol jott haza es azt mondta , te kis feleseg !

En rakerdeztem, hoyg ezt most hogy erti, erre pedig o , ugyis a felesege leszek !

Az elejen o is eljatszotta ezt , de olyan keptelen helyzetekben , hogy "normalisan" meg sem tudta volna kerni a kazemet.Aztan begurultam es mondtam, hogy ne tegye. Attol fuggetlenul, allandoan felhozzuk a dolgot es mi is tudjuk a "gyerekek" nevet.

Elakar venni , csak valoban o is bizonytalan.Talan nem tudja pontosan mikor , vagy valamire var ... Sajnos ezt csak te tudod , hisz te ismered jol.

Az en velemenyem az , hoyg elszeretne venni felesegul.

Az elozo parom is forszirozta a dolgot , kicsit komolytalan volt, de nem ennyiszer emlegette , mint a mostani.

Tehat sok szerencset ! ;)

2009. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen igen...a szitu pont ez...ő is tegnap hazajött a munkából és alig telt el 20perc amikor a szobába léptem már azt kérdezte h akkor mikor kéred meg a kezem?nekem ez a fura h egyszer azt kérdi h én mikor kérem meg máskor meg azt h majd ő...ez nekem magas
2009. jan. 27. 14:12
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Ne haragudj, de nekem kicsit gyerekesnek tűnik ez a te kéred meg a kezem vagy én a tiédet, de amugy lehet ez nektek aranyos viccelődés is. Nem megbántani akarlak ezzel, de én pl nem tudnám komolyan venni azt a pasit, aki azzal viccelődik, hogy majd én kérjem meg a kezét...még viccből sem.A másik: azt írtad, 11 hónapja vagytok együtt.Szerintem ilyenkor még minden párnál téma a gyerek, meg a házasság, meg hogy milyen lesz majd a közös lakás, stb. Remélem, hogy minden úgy fog történni, ahogy Ti eltervezitek, de sajnos nem mindig van úgy. Szerintem ez az általános tapogatolózás. Eddig nekem is minden kapcsolatomban szóba jött az eljegyzés és egyéb dolgok. Őszintén szólva én már kicsit unnám, ezt az elgyezéses poénkodást. Ha meg akarja kérni a kezem, kérje meg, most! Ha nem, akkor meg hagyjuk már, és találjunk valami más elfoglaltságot!Szerintem térj a lényegre, ha tényleg akarod ezt a fiút! Minden jót nektek!!

2009. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, Ti már együtt éltek. Ettől kezdve egy férfinek nem szokott olyan fontos lenni a nősülés, hiszen így is ugyanazt kapja, amit férjként kapna, csak éppen nem kötelezi el magát. Így könnyebb kihátrálni, nincs válóper, csak pardon... jöhet a következő. Minden esetre ne sürgesd, hátha ezért halogatja. Mert más mondogatni és megint más halálosan komolyan neked szegezni a kérdést: jössz-e hozzám feleségül? Én úgy látom, pillanatnyilag a vicc-osztályon van az eglész téma, én nem élném bele magam! Légy óvatos!!!
2009. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még annyit: a férjhezmenés is egyfajta tudomány. Én az utolsónál tartok /ez a harmadik/, de soha senkivel nem éltem együtt egy percet sem a házasságkötés előtt. És büszke vagyok rá, hogy engem mind a három férfi EL AKART VENNI feleségül, méghozzá elég rövid időn belül.
2009. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!