Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagyon korai lenne egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon korai lenne egy 18 éves lányt 1 év után eljegyezni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem és mind a kettőnknek komoly tervek vannak, ezért szeretném eljegyezni.


Előre is köszi a válaszokat.


19/F


2011. jan. 4. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egyáltalán nem korai, én 19 évesen lettem eljegyezve.

21/L

2011. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Eljegyzést az esküvő előtt szokás tartani. Feltételezem ti ezt még nem tervezitek, ráadásul 1 év még nem olyan sok idő, úgyhogy én még várnék. Ettől még lehet komoly a dolog.
2011. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon korai. Feltek hogy elkestek?
2011. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Ezt csak akkor tudnám megmondani, ha ismernélek titeket. :) de amúgy nem gondolom, h határozott nem a válasz, csak mert a mai világban a többség 30 fölött házasodik. Anyum is 19 volt, mikor hozzáment apához. Együtt vannak ugyanolyan szeretetben, és jól vagyunk mind a hatan. :)
2011. jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretitek egymást,akkor nem korai.

Sok boldogságot!

2011. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az esküvőt természetesen még halasztanánk .. talán majd 21 éves korunkban körülbelül .. de szeretném ha tudná hogy mindennél jobban szeretem és tényleg komolyan gondolom vele a kapcsolatomat. Lehet csak én látom rosszul de ez az eljegyzés nekem egy elég nagy eszmei értéket képvisel.


Köszi az eddig válaszokat, jöhetnek még. :)

2011. jan. 4. 15:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Az érzéseid komolyságát máshogyan is ki tudod fejezni a számára, nem kell ehhez eljegyzés. Főleg, hogy tudjátok egymásról, komolyan gondoljátok a kapcsolatotokat. Valóban jobb akkor eljegyzést tartani, amikor már tudjátok biztosan, hogy lesz esküvő is.

De nem akarlak lebeszélni, sok boldogságot nektek!

2011. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám 18 volt mikor hozzáment apuhoz 6 hónap járás után. ennek 30 éve.

Én 19 voltam, két hónap járás után megkért, igent mondtam.Rá fél évre összeházasodtunk. Ennek már öt éve.Azóta van egy 2 éves lányunk, kisöcsi csőre töltve (mindennapos vagyok)

Turbékolunk, mint egy gerlicepár!

2011. jan. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

18 évessel kár lenne hosszú időre berendezkedni...


27/l

2011. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Meg ne tedd!

Nagyon megbánnád később.

Én is így jártam 17 és 19 évesen i eljegyeztem, aztán 20 és fél éves lett és dobott. :S


Nem érdemes ilyen fiatal lányokat komolyan venni...

2011. jan. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!