Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Keresztszülőnek mit illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztszülőnek mit illik vinni (keresztgyermeke) eljegyzésére?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 06:00
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem sok mindentől függ.Elsősorban anyagilag mennyit engedhetsz meg magadnak.Mennyire szoros a kapcsolat velük?Együtt élnek e már stb?Aztán akkor lehet válogatni a wellnes utalványtol,vásárlási utalványig bármit.De ez az én véleményem.
2009. febr. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségű ágyhuzat garnitúra, törölközők. Ez akkor is jó, ha együtt élnek és akkor is, ha nem. Ha nem élnek együtt el tudja rakni. Ha nem élnek együtt jó ötlet a paplan, párna garnitúra is, tányérkészlet, edénykészlet, vagy étkészlet. Ezek a legáltalánosabb ajándékok, ha olyat szeretnél, amiről eszébe jutsz majd, hogy ezt keresztanyáméktól kaptam eljegyzésre.
2009. febr. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha a hagyományokra gondolsz, akkor elvileg a keresztszülőnek kell majd az esküvőn a "legmélyebbre" nyúlni a pénztárcájában, és elvileg neki kell állni a gyermek esküvői ruháját. De az eljegyzésre nem szoktak ajándékot adni.


A hagyományoktól eltérve, legegyszerűbb, ha megkérdezik a fiatalokat, mit szeretnének. Ha anyagilag megengedhető, akkor legyen, ha meg nem, akkor egy kis boríték, benne az ajándékra szánt összeg, amivel hozzájárulnak a kívánt dologhoz.


(Csak zárójelben kérdezem meg,ha már az eljegyzésre ajándékot akarnak vinni, mi lesz a nászajándék? Amúgy,meg az eljegyzés még nem házasság, azt még minden további nélkül fel lehet bontani. Szerinetm nem kell eljegyzési ajándék, annak nem ez a lényege.)


Üdv!

2009. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eljegyzésre max egy borítékot nyújtanék át, az esküvő már más tészta, pl egy wellnes utalvány tényleg jó ötlet lehet. Több helyen hallottam, hogy esküvőnél a pár összeírja az ajándék listát, hogy mire lenne szükségük, étkészlettől a porszívóig minden rajta van. A lista körbe jár, és mindenki választ egyet... Persze így meglepetés semmi, de annyi logikája legalább van hogy nem három étkészletet kap a pár, és mindenük meg lesz amire szükségük van, semmi nem megy feleslegbe.

Igazat adok az előttem szólóknak az eljegyzés, az csak eljegyzés, egyáltalán nem biztos hogy esküvő is lesz belőle sajnos. A nagyobb költekezésre ráér az ember akkor is :)

2009. febr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!