Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális ha azt várom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha azt várom, hogy esetleg eljegyez?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a párom 26. 8 hónapja vagyunk együtt, az eleje nagyon viharos volt, 3szor "szakítottunk". Az utolsó ilyen karácsony előtt volt, a szilvesztert már együtt töltöttük. Azóta semmi probléma nincs köztünk, megértjük és elfogadjuk egymást a kisenbb nagyobb hibákkal együtt. Mindent megtesz értem, hamarosan össze fogunk költözni. Nagyon jól esne, ha eljegyezne, de nem érzem őt elég érettnek egy ilyen lépéshez...sőt, kifejezetten "nyuszi" ilyen téren...vagy én vagyok túl érett és sietek?...
2009. febr. 22. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sietsz de ezt neked kell érezned én szerintem várd meg amíg együtt éltek egy ideig:) utána várhatod szerintem a gyűrűt:)
2009. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A vicces az egészben, hogy valentin napra vettem egy medált. (az a szokásos szív alakú, amit ketté lehet törni) Belegravíroztattam a nevünk kezdőbetűit. Sokszor olyan büszkén nézi a nyakamban fityegő medált amin a neve kezdőbetűje virít, hogy alig bírom ki nevetés nélkül. :) Kaptam már tőle gyűrűt is, de annak nem volt semmi ilyen "jelentőssége", mert névnapomra kaptam...szóval ki érti ezt?
2009. febr. 22. 21:00
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Az első válaszoló vagyok:) Én is ezt vettem valentinnapra:D
2009. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

:D Nekekm olyan nyálasnak tűnt! De ez már szinte hagyomány! :D

Alig mertem odaadni, meg el sem hittem, mikor azt mondta, hogy tetszik neki...és még hordja is! A nyakláncán! :D Tőle ez már nagy szó! :D Imádom! :)

2009. febr. 22. 21:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tűnt nyálasnak valahogy olyan jó hordanom:)
2009. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
összeköltözés után 2-3 hónappal te is eljegyezheted! :)
2009. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Jegyezzem el én? De az olyan illúzió romboló, nem?

Lehet sokat várok tőle, de világ életemben romantikus eljegyzésről álmodoztam...nem arról, hogy én őt! :D Na de ha meg rá várok szerintem bele is őszülhetünk... :D

2009. febr. 22. 21:43
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja és nekem se nyálas! :) szeretem nézni a büszkeségtől vigyorgó fejét mikor nézi a nyakamban a medált. :D
2009. febr. 22. 21:44
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég korai még. Nem a korotok miatt, nem is az együttélés hiánya miatt, hanem mert még csak 8 hónapja vagytok együtt, és ahogy leírtad, az is elég viharosan telt. Én még várnék a helyetekben pár szakítás nélküli évet ezzel.
2009. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is várnék. Költözzetek össze,de legalább egy fél évet várjatok még pont a kapcsolat viharos volta miatt.
2009. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!