Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van olyan vágyatok/elképzelése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan vágyatok/elképzelésetek, hogy a párotok hogyan kérje meg a kezeteket?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mindenkinek van-e elképzelése, vagy egy álma, arról, hogy a párja hogyan kérje meg a kezét? Gondolok itt pl. helyre, szituációra..., milyen gyűrűvel stb.
2009. febr. 26. 17:00
 1/10 A kérdező kommentje:

Én pl. nem vágyom nagyon extra pl. külföldi (tengerparti, v párizsi...) lánykérésre. Én valami kis csendes romantikus tóparti, vagy otthon egy gyertyát együtt fürdés közben...stb.

És ha ettől eltérő lenne teljesen, akkor nem lenne semmi baj, nekem annyi a lényeg, hogy őszintén tegye, legyen emlékzetes kettőnk számára...

2009. febr. 26. 17:05
 2/10 A kérdező kommentje:
gyertyát helyett gyertyásat akartam irni, bocsi
2009. febr. 26. 17:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer puhatolozott a parom, hogy hogyan szeretnem.

azt valaszoltam neki, hogy meglepetes legyen, valamikor olyankor amikor nem szamitok ra:)

De eltudnam kepzelni patak mellett, kirandulas alkalmaval, sutiben, csokiban:D

ja es ne unnep kozepedte pl szilveszter karacsony stb...

2009. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen szó: spontán. :)

Szerintem az a legszebb, ha a lány nem is sejti, nem is tud róla, és egyszercsak ott a helyzet, h válaszolni kell :D

Nem is akarok gondolni sem helyszínre, sem szituációra, hogy na most biztos megkéri a kezem. Egyszerűen csak történjen meg spontán, hirtelen, váratlanul. :)

2009. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már megtörtént,de álmaimban nem erre számítottam,álmaimban úgy gondoltam sokan leszünk,valami buliba vagy étterembe,erre idén Valentinkor történt!Fél kilenckor felhúzta a redőnyt hogy jó reggelt!olyan álmos voltak kinyitottam a szemem és mindenhol rózsaszirmok voltak,azt sem tudtam hol vagyok,főleg az álmosságtól,aztán elővett egy ékszerdobozt és megkérdezte lennék e a felesége,persze tudta a méretemet és mindkettőnknek megvette azt a gyűrűt amit kinéztem már jó ideje !fehér és sima aranyfele-fele!egyszerű de gyönyörű!
2009. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Persze mindenki álmodozik arról, hogy hogyan kérjék meg! Nekem is sok elképzelésem volt, hogy hogyan lenne az igazi! Viszont álmomban nem gondoltam volna, hogy a férjem így kéri meg a kezem! :)

Állandó éjszakásként nappal aludtam (most már nem, mert babát várok), amikor felkeltem, elmentem tusolni, addigra elkészítette a gyertyafényes vacsorát! Majd a fincsi vacsi után kicsit magamra hagyott, majd bekötötte a szemem és bekísért a nappaliba (ahová addig nem engedett be), leültetett, majd levette a kendőt és én meg sem tudtam szólalni! Teamécsesekből rakta ki, hogy "legyél a feleségem". Gyönyörű volt! Megkért szóban is, én meg percekig meg sem tudtam szólalni! Erre nem lehetett volna nemet mondani!

Aztán jó sokáig hallgattam a munkatársaktól, ismerősöktől, hogy ilyen férfi nem is létezik már!

De bizony igen!!!! :)

2009. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nem álmodoztam róla,de 1,5 hónapja megtörtént. Nem is sejtettem. 9 év után nem akartunk összeházasodni,már van házunk, jön a baba. A szülinapomon kaptam egy álajándékot és elvitt vacsorázni egy hangulatos étterembe. A vacsi végén azt mondta,még szeretne kérdezni valamit. Elővett egy ékszeres dobozt benne a gyűrűvel és megkérdezte lennék e a felesége. Nagyon egyszerű volt és mégis szép.
2009. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én párom a következőképp tette mindezt:

Hétvégi bevásárlás, ékszerbolt útba esett... Engem a bolt előtt hagyott, de kis idő után kiszólt, hogy menjek be, mert karácsonyra szeretné meglepni az édesanyját és nekem pont olyan a gyűrűméretem :) Már itt gyanús volt a dolog.

Másnap dolgozni mentem, mire a munkából hazaértem, a vázában egy szál vörös rózsa volt, két ezüst karikagyűrűvel. A gyűrűk a rózsa szárára voltak ráhúzva. Feltette a kérdést, nem tudtam ellenállni.

2009. márc. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerettem volna, ha a szülinapomkor kéri meg a kezem, ami júliusba lesz és ha Pilitvicei tavaknál kéri me, még sosem jártam Horváthba,erre az volt a válasz, hogy karácsonykor lesz és gyűjtsük a pénzt esetleg majd nászútkor, majd elvisz most Wellnnes hétvégére!pedig erről álmodoztam, sebaj!
2009. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt elképzelésem annakidején. Az a baj az elképzeléssel, hogy ha nem jön össze aszerint, ahogy vágysz rá, akkor esetleg csalódni fogsz. Néha a romantikus filmek vagy könyvek is sugallják az ilyen jeleneteket. Persze ha mindketten ugyanazokat a filmeket nézitek, akkor bejöhet. De szerintem jobb "nyitottnak lenni" arra, hogy bárhogyan is lesz, az úgy jó lesz. Csak a jelenet szereplői a fontosak. Tehát az, hogy ki az, és milyen ember, aki megkéri a kezedet.
2009. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!