Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális dolog, hogy anyós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy anyós megvette nekünk az eljegyzési gyűrűket?

Figyelt kérdés

Van egy ékszerés ismerőse.Azt mondta jóval olcsóbban megcsinálják nekünk a gyűrűket!

Elmentünk oda együtt,nagy hiba volt.

Gyönyörűek voltak 100-200000Ft között.Nem is álmodtam ilyen gyűrűről,de azt mondta,hogy állják apóssal.

Nem akartuk elkapkodni a választást,hogy melyik legyen,gondoltuk még megbeszéljük EGYMÁSSAL!

2 nap múlva jön az anyós,hogy milyen méregdrágák azok a gyűrűk -pedig ő is ott volt,ő eröltette,hogy melyiket próbálgassam -,mert most a tescoba 10000 ftért milyen egyszerűt lehet kapni,de mégis milyen szép és majd gravíroztatunk bele valamit!

Majdnem elküldtem a halálba!

Én vagyok csak ilyen hisztis,vagy Ti is kibuknátok?!


2009. márc. 4. 20:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egyáltalán nem normális, ne hagyd, hogy ennyire beleszóljon az életetekbe, mert mi lesz akkor később???
2009. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Kezdődik a szúrka-piszka! Vajon az anyós-meny viszony már a fáraók idejében is ilyen volt? Gyanítom , igen. Én viszonylag szerencsés vagyok. Kitartás! ili
2009. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az eljegyzési gyűrűt nektek kell megvenni, semmi köze nincsen ehhez a szülőknek. Én részben megértem anyósodat, hogy nem akar a gazdasági világválság idején 200 ezerért gyűrőt venni, amikor 10 ezerért is lehet. Nem is beszélve arról, hogy szerintem egy glavirozott gyűrű sokkal egyedibb. Én nem lennék ideges a helyedben, de tény, hogy ez az ügy csak rád és a párodra tartozik, ti tudjátok mit akartok, nektek kell elintézni, és felnőtt módjára megoldani.
2009. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%

Bocs, nem nagyon értem. Most akkor megvette a Tescosat anélkül hogy láttátok volna? Ha ez a helyzet, én megmondanám neki, hogy nyugodtan tartsa meg, a szülők nem a gyűrűvásárlásban szoktak segíteni, hanem a lagzi költségeiben.

Vagy az bánt, hogy a méregdrága gyűrűk helyett inkább egy olcsóbbat vennének? Talán átgondolta, vagy valaki lebeszélte róla, de szerintem is túlzás egy kicsit 100.000-200.000.-Ft-ot kiadni ékszerre, bár nem tudom milyen anyagi helyzetben vagytok. A miénk 25.000.- volt.

Nem volt szép tőle, mintha megbánta volna hogy egyáltalán felajánlotta.

2009. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
Azután jön a Lidl-takarékos 4000 ezerért,javaslom hogy együtt a pároddal beszéljétek meg és együtt csak ti KETTEN vegyétek meg.Ezzel elejét lehet venni a későbbi felhánytorgatásnak.
2009. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
A gyűrűválasztás a ti dolgotok, ezt nem kéne sem felajánlani, sem elfogadni.
2009. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem addig amíg ti fizetitek addig nincs beleszólása senkinek hogy milyen gyűrűtök legyen,állj ki a véleményeddel,mert ti hordjátok nm ő
2009. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%

Akkor vegul lett gyuru, vagy meg megbeszelitek? Nem ertem teljesen, amit irtal. Mert a nagybetust ugy irtad, hogy mar megvette, a szovegben meg azt irtad, hogy meg megbeszeljuk.

Szerintem mondd meg neki, hogy inkabb masba adjanak majd penzt, ne a gyurukbe. Hogy nez ki, hogy anyos vesz gyurut nektek? Kicsit furcsa. Azt kettotoknek kellene allni, legalabbis nekem nem kellne mastol gyuru, marcsak azert se, mert soha nem akarnam visszahallani, hogy bezzeg ok mennyiert vettek gyurut! Nekem ne kellene.

2009. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%

Most megvette vagy nem vette meg? Mert számomra nem derült ki,de lehet én vok tul sötét...

A helyedbe hagynám had vegyen egy gyürüt,aztán ha nem tetszik zsupsz be a zaciba,enniy,anyosnak meg azt mondod h elhagytad. Igy is-ugyis utálni fog. Szerintem

2009. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
53%
Bocs, de en se ertem, hogy megvette-e, vagy sem.
2009. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!