Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen gyűrűt illik venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyűrűt illik venni eljegyzésre?

Figyelt kérdés

Hamarosan elszeretném jegyezni barátnőmet, de nem tudom hogy milyen eljegyzési gyűrűt vegyek neki.

Itt gondolok anyagra (ezüst,arany,fehérarany,stb...) és értékre is.

Sok felől hallottam hogy 50-100-150e HUF-os gyűrűkkel szoktak ilyenkor dobálózni, de én kicsit túlzásnak tartom, vagy a fene tudja. Anyagilag még meg is tehetném egy drágább gyűrű vásárlását, de egyáltalán kell az? Mivel szerintem nem az értéke a lényeg, hanem a "szándék".


Kérlek segítsetek milyet illik ilyenkor venni, és milyen érték határok közt.


2009. márc. 22. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell hogy baromi drága legyen. Viszont általában arany és köves. Persze most mindenki mást fog írni de mind jó lesz. Az a lényeg hogy neked tetszen - tehát ebben benne van h a barátnődnek milyen gyűrűk tetszenek, és hogy szívből add, a többi nem számít.
2009. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ha nem arany gyűrűt adok, hanem csak ezüstöt, pl ilyen 20-30e HUF kategóriában? Az mennyire gáz? Nem ciki?
2009. márc. 22. 22:43
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ezüst nem kerül 20-30 ezerbe, gyűrű nem.

De akkor vegyél fehéraranyat inkább.

Azt is lehet kapni 30 körül. ha csak egy vékony karika és azon kő.

2009. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Vastagabb, komolyabb Swarovski kristályos ezüst gyűrűk 20-30e HUF körül mozognak :)


Na de végülis mennyire gáz ha nem drága gyűrűt adok neki?


Tudtok ajánlani Budapest területén valami jó ékszer boltot, ami viszonylag olcsó?

2009. márc. 22. 22:55
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

de ha fehéret veszel, akkor a karikáknak is olyannak kellene lenniük, hogy ne üssön el...

Szerintem elég furcsa két színű ékszer egy emberen ( hacsak nem maga az ékszer kétszínű, mármint egy bizonyos darab )

2009. márc. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

jo de lehet venni annyiért vékonyabbat de aranyból...

ezt neked kell mérlegelni

2009. márc. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Most komolyan, en csaj vagyok, de sztem tokmindegy, mert a szandek a fontos!

Es ez amugy is nocinkent valtozik: en utalom az aranyat, van aki meg imadja.Nekem az lenne a legszebb ha mondjuk egy ret kozepen egy kis viragokbol font gyurut kapnek...na jo, nem nyaladzok tovabb, csak hogy azert erezd, hogy nem a penz a lenyeg!!!:D

Amugy sok boldogsagot!!!!!!!!! :D

2009. márc. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pont egy hónapja kaptam:)Nagyon izléses, arany, nincs benne kő, barokk mintázatú.Láttam a blokkot is(ha nem lenne jó a méret)23 ezer Ftba került. Szerintem nagyon szép, és biztos haragudtam volna ha 150 ezerért vesz gyűrűt:)Hidd el, nem tudsz hibázni, neki akkor is az lesz a világ legszebb gyűrűje.

Ügyes legyél!

2009. márc. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereti az aranyat egyél azt, ha nem akkor inkább fehér aranyat. Ezüst is szép lehet, de én is imádom a páromat gyűrű nélkül is, de azért egy szép arany gyűrűnek jobban örülnék, mint egy árban hasonló ezüstnek.
2009. márc. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó egyél: vegyél

bocs

2009. márc. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!