Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem kéri meg a kezét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kéri meg a kezét? Nem értem.

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, lassan 7 éve lesznek együtt a párjával. Mindkettejükkel jóban vagyok. A barátnőm már egy jó ideje álmodozik arról, hogy megkéri a kezét a srác. (pl. 5ödik évfordulon, hatodikon, karácsony...)

Most is együtt élnek, semmi gond nincs köztük, tervezik a másik lakás vételt... Meg mindent ami a jövőt illeti. (pl. mikor legyen gyerek)

A srác tudja, hogy a barátnője szeretné (velem beszélt erről) Meg meg is fogja kérni a kezét, de nem tudja, hogy mikor, szerinte ráér. Miért húzza az időt?

Kérdem én, ha úgy szerelmesek mindketten, és tervezik a jövőt együtt, akkor miért nem? Mert azon már túl vannak bőven, hogy még gondolkodjanak egymáson, hogy tényleg ő-e az igazi.


2009. márc. 26. 10:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja, és nincsenek anyagi gondjaik. Nem lenne olyan gond, hogy nem tudna gyűrűt venni, meg utána karikagyűrűt.
2009. márc. 26. 10:02
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a srác nagyon kényelmes és 100%-an nyeregben érzi mgát. Tudja, hogy így is vele marad a barátnője, akkor meg mit erőlködjön.

Fogadni mernék, ha elkezdene más legyeskedni a lány körül, vagy a csaj választás elé állítaniá, egyből tudná, hogy hogyan tegye boldoggá ilyen téren a lányt.

2009. márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is terveztük. Vártam is. De mire megkérte volna a kezem jött más és hagyta ,hogy elvigyen

Így járt

2009. márc. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A férfi elvan egy langyos pocsolyában. Lehet hogy annyira tutyimutyi, hogy nem találja a megfelelő alkalmat. Nálunk is tervben vannak ezek a dolgok ház autó stb.. de én megmondtgam a páromnak, hogy nem fogok hitelt felvenni és gyereket szülni egy élettársi kapcsolatba. Ez jogilag semmi, gyakorlatilag nem több mint két szomszéd, az élettársi kapcsolat nem tiszta. A barátnőd is közölhetné, hogy jogilag jobban biztonságban érezné magát, és semmi kedve apasági nyilatkozatot lobogtatni a kórházban a szüléskor, aztán ennyi.
2009. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyanebben a cipőben járunk. A kedvesem azzal magyarázza a dolgot, hogy a papír nem számít, amiben igaza is van, hiszen 11 éve alkotunk egy párt, és néhány éve együtt is élünk, de valóban... Milyen dolog az, hogy a kórházban majd apaságit kell mutogatnom...
2009. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Egy férfi csak azt csinálja, amit muszáj.Illetve, akkor csinálja meg amikor muszáj. És ezt nem muszáj.
2009. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

a srác se akar házasság előtt gyereket, mindenképpen csak utána. de ő szerinte még minden ráér. Kb. 3 év múlva szeretnének gyereket. Én akkor elképzelhetőnek tartom, hogy akkor kb 2 év múlva kéri meg a kezét, meg utána esküvő, és aztán baba projekt. Csak pl. szerintem az rossz érzés, hogy na most azért kéri meg a kezét, mert különben nem lesz gyerek.

azért nem értem az egészet, mert ő is család, házasság párti. csak neki nem fontos hogy mikor, csak az hogy legyen.

2009. márc. 27. 10:32
 8/15 A kérdező kommentje:

ha én a helyében lennék, nem birtam volna ki szó nélkül az biztos. de annak sincs értelme, hogy azért kérje meg a kezét, mert a lány kéri.

észre vehetné magát végre.

2009. márc. 27. 10:34
 9/15 anonim válasza:
100%
Ez olyan fájdalom lehet a lány részéről.Minden Jeles alkalommal erre készül lelkileg is,végig fut minden előtte és jön a nagy semmi.Ilyen esetben egy kívül álló azt kérdezné,hogy biztos,hogy érdemes húzni az időt?Egy nő csak vágyik egy babára,de csak ha .Mindig ez a "ha"Vagy az a gond,hogy a fiú várja a fölkérést,hogy ugyan méltóztassék megkérni kedvesét.Ez kicsit furcsa ,de pár év múlva meg ne bánják a rossz,vagy elszúrt döntést.Jön egy romantikus lovag gyűrűkkel a kezében,elcsábul és hussssss
2009. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy jól tettem-e... ugye irtam, hogy mindkettőjükkel jóban vagyok. de én most úgy döntöttem, hogy a lány pártjára állok, és a sráccal nem vagyok hajlandó erről beszélni többet, mert azt mégsem mondhatom neki, hogy "te, ekkor és ekkor miért nem kéred meg a kezét?"...

Én azt tanácsoltam a lánynak, hogy várja meg a következő évfordulót, mert addig más ünnepféle nem lesz, és ha nem történik meg, akkor hagyja a fenébe. Mert ő többet ér annál. És sztem nem jó ez igy. Mert ha most ezt nem kapja meg, akkor mi lesz később. Majd jó előre be kell majd jelentenie, hogy pl. évfordulónk lesz...

Neki fontosak ezek a dolgot, de én szerintem egy olyan valaki kellene mellé, akitől ezeket megkapja.

Csak a baj az, hogy amúgy nagyon jól megvannak. És igy ez nehéz döntés.

Most csak azért hagyja el majd, mert ez nem történik meg??? Én hogyan segítsek neki szerintetek?

2009. márc. 28. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!