Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A sima karikagyűrű már senkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sima karikagyűrű már senkinek se tetszik?

Figyelt kérdés

A sárga arany karikagyűrű mindenféle minta nélkül már kiment a divatból? Vagy nem tetszik már?

Mindenkinek mintás, vagy fehér arany van, és elgondolkoztam ezen. Nekem kifejezetten a sima karikagyűrűk tetszenek, még jó, hogy a Páromnak is :)

Köszönök minden választ


2011. szept. 27. 10:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, olyat válassz, ami neked/nektek tetszik! Nekünk biztosan fehérarany lesz, mert az tetszik jobban (viszont abból szolidabb, egyszerűbb), de ezek mi vagyunk. Nem másnak kell viselni, hanem csakis nektek, ezért kell teljesen megfelelő gyűrűt választani, hiszen egy életre tervezitek hordani :)


"Kedves" válaszoló, aki sznobozott: képzeld, a kezemet köves gyűrűvel kérte meg a párom, nekünk az az eljegyzési gyűrű, és baromira nem érdekel, hogy más ezt másképp gondolja. A karikagyűrűt majd együtt választjuk. Legyen ez a bosszankodás a legnagyobb gondod az életben...

2011. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem szeretem az aranyt, ezüst ékszereket hordok, de jó lenne ha a karikagyűrűmet is hordanám, de szerintem béna a sok ezüst között az arany, így gondolkodunk a fehérarany, vagy a vegyes karikagyűrűben. jó lenne némi kis minta, mert azok nagyon tetszenek, de a kövekhez nem ragaszkodok, sőt.

hát meg lehet kövezni a következőkért, de reményeim szerint ezt a gyűrűt egy életen át viselni fogom, nem egy tömegcikket akarok hordani, mint a régi típusú gyűrűk, legyen akkor nekem és a páromnak tetsző, még ha egy kicsit drágább is.

2011. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is tetszik:) A fehérarany,meg a többszínű variációk egyáltalán nem tetszenek!
2011. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Apukám aranyműves,igy bármilyen gyűrűm lehett volna én az egyszerű arany gyűrűt választottam.Direkt kértem tőle hogy szabványosat kapjak,megfelelő vastagságút,csiszolásút.

A karikagyűrűnek jelentése van ami számomra fontos,ismerem miről szól az egész,nekem nem csak egy ékszer,semmilyen más ékszert nem hordok csak ezt az egyet.

2011. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%

Nekem a sima arany karika tetszik.

Mert kiskorom óta olyat láttam a nők ujján.

Nekem az AZ IGAZI esküvői gyűrű.

2011. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egy sima, egyszerű, egy köves, sárga arany eljegyzási gyűrűt szeretnék. Illetve egy teljesen sima, egyszerű, mindenféle minta nélküli, vékony sárga arany karikagyűrűt. :)
2011. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek, de én inkább ezüstöt szeretnék. Egyszerű oka van: az ezüstöt jobban szeretem, mint a sárga aranyat. Viszont az eljegyzési gyűrűm sárga arany, ettől függetlenül imádom, és gyönyörű, és ha mellé tudnánk venni egy szép sárga arany, vékony gyűrűt, semmi kifogásom nem lenne ellene. Ez egy jelkép. a lényeg egyébként, hogy tetszen a párnak, hiszen remélhetőleg egy életen át fogják nézegetni :D
2011. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!