Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 17 évesen eljegyzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen eljegyzés?

Figyelt kérdés
Szerintetek nagyon korai? Az átlag azt mondja, hogy igen. És még ha az is, azt akár mikor fel lehet bontani, és ne is azt jelenti h most rögtön lenne házasság (szerintem). A barátom nagyon emlegeti. Vélemény?
2011. szept. 27. 19:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
20 előtt nem nagyon kéne, 18 előtt meg végkép nem kéne
2011. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Nincs semmi baj vele. Nagyobb kötődést jelent kettőtök közt és ( bármilyen rosszul hangzik) tényleg fel lehet bontani ugyanúgy.
2011. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
én is így gondolom. köszönöm a válaszokat :)
2011. szept. 27. 19:56
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

szerintem a házassággal kellene még várni azért, majd ha felnőttök először költözzetek össze egy kis időre, (mert lakva ismerszik meg az ember) és addig még nagyon sok idő van, és igen az eljegyzést fel lehet bontani, de szerintem csak akkor menj bele ha komolyan gondolod

sok sikert! :)

2011. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
a házasság mindenképp csak 20-21 évesen. de szerintem az eljegyzésben nincs semmi rossz...
2011. szept. 27. 19:58
 6/20 A kérdező kommentje:
és köszönöm :)
2011. szept. 27. 19:58
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
azért leírom hogy engem 17 évesen jegyeztek el 1 év után 2 napja lett vége, szerintem még korai előbb lakjatok együtt és ha jól megvagytok után jöhet! sok cseresznyét
2011. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

oh :/ sajnálom...

igen lehet hogy igazad van. de ha nem jó, akkor is fel lehet bontani...szerintem

és köszönöm szépen :)

2011. szept. 27. 20:01
 9/20 anonim válasza:
65%

az is fontos mióta vagytok együtt és, hoyg hány éves a párod

én is fiatalon jegyeztem el a párom, én 21 voltam, ő 19, 3 év jegyben járás után vége lett

ha nem jegyeztem volna el olyan korán és nem költözünk össze ugyan akkor, még talán azóta is együtt lennénk... szerintem nem jó ötlet, de erről úgy sem fogunk tudni meggyőzni :)

2011. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

fel lehet bontani, de én például nem szeretnék több pasinak a menyasszonya lenni. Milyen már "megkérték a kezem" "már megint?" azzal jegyzem el magam, akivel belátható időn belül az életemet is összekötném, ha ki akarom fejezni vkinek h szeretem, akkor sem akarok a menyasszonya lenni főleg nem 17 évesen.

19L

2011. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!