Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Karikagyűrű csak arany lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karikagyűrű csak arany lehet?

Figyelt kérdés
Számomra aranyból az igazi,de volt már valaki,akinek pl ezüst karika gyűrűvel kérték meg a kezét?
2011. okt. 15. 18:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
én is jobban szeretem, szebbnek találom az ezüstöt az aranynál :)
2011. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
53%

19.11: te azt gondolsz, amit akarsz, én pedig azt tudom, hogy milyen ember vagyok. És ennyiben maradunk.


Nem figyeltél: ott volt egy fél mondat. Egy nagyon szomorú felhangú félmondat. :( Van ám olyan, hogy a párból az egyik meghal az esküvő előtt, és a másik ott marad két jegygyűrűvel. Ha a halottal eltemetik a jegygyűrűt (mert van olyan szokás is), akkor ott egy karikagyűrű - mit kezd vele? Beolvasztatja? beteszi a vitrinbe és nézegeti? Tudod, hogy mit jelent ez később? azt, hogy nem tudja elengedni a halottat, magyarul nem lesz képes új életre.


Ismered a válási statisztikákat? Nyílván nem.

Olvass utána!

2011. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%

19:27 az előző aki praktikusnak mondott semmi rosszat nem közvetített feléd, nem kell így támadni a semmiért.

Amúgy meg attól, hogy nem minden sül el jól, még nem mindenki áll úgy neki, hogy mi van, ha egyikünk meghal az esküvő előtt. Ez nonszensz.



Te gondolkodhatsz így, de azt ne gondold, hogy mindenki szerint Neked lesz igazad és én örülök is neki, hogy nem ilyen gondolkodású vagyok. Szebb így az élet..


Amúgy meg, szerintem mindenki azzal kéri meg a párja kezét, amivel szeretné. Nekem a köves arany gyűrű tetszik, de az sem érdekel, ha csak 10 karátos, a kő pedig valami hamis cucc. Nekem ez tetszik..


Aki pedig írta, hogy neki csont gyűrűje van, azt szívesen megnézném, nagyon egyedi és biztos szép. :)


Én már olyat is láttam, akinek a karikagyűrűje tetoválva volt. Kinek milyen a stílusa, de egyik sem rosszabb a másiknál :)

2011. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is ezüst a karikagyűrűnk, és a kísérő gyűrűm is ezüst!


Soha nem adnám oda az egyiket sem semmiért, 16 éves voltam amikor megkérték a kezem!

2011. okt. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezüst gyűrűm van, semmi gond vele. Az a lényeg, hogy a két félnek mit jelent. Persze van aki az árára utazik, de pl. az a csont gyűrű lehet hogy eszmeileg sokkal többet ér.
2011. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
nekünk ezüst van és házasok vagyunk. egyikünk sem szereti az aranyat, viszont már beszéltük, hogy vennénk az ezüst helyett fehér aranyat, de igazából a szimbólum a lényeges számunkra, nem az anyag.
2011. okt. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is ezüst a kisérő és karikagyűrűm. Nem érzem emiatt külömbnek a házasságomat. Számomra egy kissé felvágás az arany, nem is szeretem.
2011. okt. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Feleségem allergiás pár fémre - az aranyra is. Ezért a karikagyűrűink - és az ő összes ékszere ezüst. Nem kellene hiúsági kérdést csinálni belőle, vannak nagyon gyenge - alacsony karát - aranyékszerek, én biztos vagyok abban, hogy a mi jeggyűrűink értékesebbek, mint - néha látok embereken - egy olcsó török csencselt arany. Bár, ha igazán őszinte akarok lenni, nem is a pénz-értéke számít, hanem amit képvisel, amit jelent.
2011. okt. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
54%
Volt egy figura :) az vasból adott a párjának Gyűrűt...csakhogy a vasat a véréből vonták ki :) szóval bármi is lehet..platina akár ha megfizeted(gyémántot rendszerit abba ültetik) a gázzal vigyázz ha ilyened van--katalizátor és láng nélkül is berobbant :D:D
2011. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
én köves platinát kaptam és nagyon szeretem
2011. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!