Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkértem a párom kezét, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a párom kezét, azt hittem erre vár, erre időt kér?! De vajon miért?

Figyelt kérdés
Párommal két és fél éve vagyunk együtt. Sokat beszélgettünk az utóbbi időkben a házasságról...végig azt vettem ki a szavaiból, hogy nagyon szeretné, talán még jobban mint én pedig én is el akarom venni. Mostanra úgy össze is szedtem magam, megvettem a kísérűgyűrűt...erre azt mondja nekem a párom, hogy tudja, én vagyok neki az igazi, de adjak neki most egy kis időt. Hát nem vagyok az az elérzékenyülős típus, de ez azért úgy szíventalált. Nem indokolta meg a döntését. Vajon mi lehet mögötte?
2011. nov. 8. 22:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem szépítem, ez bizony nagyon nem jó jel.

Ha tényleg már beszéltetek erről és pozitívan állt hozzá, akkor fura.

Hány évesek vagytok?

2011. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%
kérdezz rá, de lehet, hogy csak át akarja gondolni még alaposan
2011. nov. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%
Lehet csak taktikázik. Valamelyik ostoba női magazinban olvashatta, hogy nem szabad nagyon megadnunk magunkat a pasinak, ne mutassuk ki mennyire odáig vagyunk érte és ezt próbálja követni. Vagy csak tényleg át akarja gondolni. Könnyebb lenne tőle megkérdezni. Ha esküvőn gondolkodtok, el kéne tudjatok beszélgetni ilyesmiről.
2011. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz, hogy azt mondod, nem jó jel? Mi történhetett vele időközben? Ő 22 éves, én 28.
2011. nov. 8. 23:09
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

ennyiből nem lehet leszűrni, hogy mi lehet mögötte, de tényleg nem jó jel.

gyakorlatilag olyan, mintha nemet mondott volna.

2011. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
Idő lett volna a házasságik...:) érthetetlen. Ezt csak ő tudja,igazából itt most mindenki tippelgethet de sz.tem a miértjét vele kéne megbeszélned.
2011. nov. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Erre a választ csak ő tudja.

Lehet, anniyra váratlan volt a dolog, hogy rosszul reagálta le. Belegondolt,hogy ez egy olyan pont, amire ha igent mond, akkor megváltozik sok minden...súlya van a dolognak, amire akkor jött rá.

De ez csak egy tipp, a sok lehetséges közül. Kérdezz rá, egy őszinte választ megérdemelsz.

2011. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%

Igen jól mondják itt előtte, hogy ugye megkérded a kezét akkor azért még lett volna ideje a tényleges esküvőig.

Régen rossz ha egy házasság ilyen döcögősen indul. Nem hiszem hogy taktikázna, de ha így van akkor meg pláne gáz ilyennel szórakozni.


Mindenesetre kicsit szabadulj ki a szerelem lila ködéből és gondolkodj el te is. Esetleg észreveszel olyan dolgokat is most már amit eddig nem láttál meg.

2011. nov. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
46%
Ácsi,ácsi....HA egy pasi tíz éven át nem kér meg,az teljesen rendben van,ellenben ha a csaj mérlegel két hetet,már farkast kiáltatok. Türelem.Semmi baja,csak gondolkodik,mint ahogy én is tenném 22 évesen.
2011. nov. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%

"...Türelem.Semmi baja,csak gondolkodik,..."


Tudod azért 2,5 év után erre nem kellene már plusz 2 hét hanem kapásból tudni illik a választ, hogy igen vagy nem.

Most komolyan mivel lesz itt több információra pár nap alatt amit ne kapott volna meg 2,5 év alatt?

Ennyi idő után már eleve illik eljátszani a gondolattal magunkban kérdés nélkül.

2011. nov. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!