Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Másnak is kérték meg a napokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is kérték meg a napokban a kezét? Hogy jelentettétek be a szülőknek?

Figyelt kérdés

Tegnap kérték meg a kezem,a jövő héten közösen veszünk karikagyűrűt,most csak a kísérő van!olyan Boldogok vagyunk:-)Telefonon kérte el apumtól a kezem,meg anyutól is,aztán tőlem kérte meg,majd felhívtuk a szüleit is:-)sírtak a telefonba:-)

Olyan Boldog Vagyok:-)


2009. máj. 11. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Két hete!:)Mi mindenkihez elmentünk, senkit nem hivtunk fel, a barátnőmnek irtam egy smst.A szöveg a következő volt: Megkértem (nevem) kezét, és igent mondott!Itt jött a gyűrű mutatása.Nagyon örült mindenki, és nekem olyan jó volt látni az arcukat,fogadni az ölelésket.Sok boldoságot!
2009. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

viszont kívánom nektek is!

Nálunk is lesz személyes ölelés is,de sajnos 300 km-re lakunk az otthonunktól ahol a szüleink vannak,így majd ha jönnek látogatóba akkor lesz családi nagy ünneplés!

Nekünk a kezünk is remegett mikor elmondtuk,és ma jöttünk hazafelé azt mondta a vőlegényem,de jó is kimondani:-)!hogy ez volt a legjobb döntése és nem gondolta volna hogy ilyen jó érzés szétkürtölni hogy menyasszony és vőlegény vagyunk:-)

Még egyszer sok boldogságot!

2009. máj. 11. 16:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyira jó nektek. Bár én még csak 17éves vagyok, és a szerelmemmel 14 hónapja együtt vagyunk és tökéletes a kapcsolatunk. tényleg. a legtökéletesebb de annnyira nagyon félek , hogy nem ő lessz a férjem :$ ez most így elég gyerekesnek hangzik de sokkal jobb lett volna késöbb megismerni hogy biztossabb legyen.. (ö most 24 éves)

Szerintetek lehetne ebböl életünk végéig tartó közös élet? vagy tul fiatal vagyok és addig még sok víz lefolyik a Dunán? Sose mondom hogy ő lessz a férjem (ez tündérmese és félek is a lehurrogásoktol hogy elvagy tévedve kislány addig még 100* szakitotok...) de mivan ha nem?! ennyire lehetetlen hogy mindenki ezt mondja? :$

Kiváncsi vagyok a véleményetekre!

Nagyon szerencsések vagytok, hogy megtaláltátok az igazit és hogy már itt tartotok... biztos egy maradandó élmény volt!Mindenesetre Sok Boldogságot Kívánok Nektek, így ismeretlenül is... Irigyellek titeket :) Nah de majd eljön az én idöm is :) remélem..

2009. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, nagyon boldogok vagyunk és igen, te is leszel majd ilyen boldog.

Szerintem nem butaság azt gondolni hogy ő lesz a férjed, én a páromról a második héten tudtam.most 2, 5 éve vagyunk együtt és most is így gondolom.Előtte volt egy 4 éves kapcsolatom, szerettem nagyon, de tudtam nincs közös jövőnk.Szóval szerintem lehet azt tudni, de hiszek abban hogy minden okkal történik.ha nem házasodtok össze, annak is oka lesz.

Sok boldogságot nektek!

2009. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaj köszönöm a kedves válaszod :)

Reménykedem:) Szerintem van esély rá, mert 14 honap után is olyan a kapcsolatunk mint az a bizonyos "Boldog Kezdetek" elött..Tudom , nem egetrengetöen sok idö ez a 14 hónap de azért arányaiban nem rossz, hogy még nem veszekedtünk :)

2009. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!

én május 1 óta vagyok nagyon nagyon boldog menyasszony:)

nekünk "csak" karikagyűrűnk van, tudod, én nem nagyon szeretem a hivalkodó ékszereket, gyűrűt se hordtam eddig:)

mi hazamentünk hozzánk, és mondtam anyunak és apunak, hogy beszélni szeretnénk velük, illetve mutatni valamit:)a Párom szüleivel még nem beszéltünk(nem vagyok túl jóban az anyósommal, nagyon messze járok egyetemre, és még vizsgaidőszak is...)de szeretnénk elmenni hozzájuk is. Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek:)

2009. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a jókívánságokat:-)

MI 3 éve és 3 hónapja vagyunk együtt:-)

2 és fél éve együtt is élünk:-)

2009. máj. 11. 19:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Két hete kértem meg a barátnőm kezét, nagyon boldogok vagyunk, minél előbb szeretnénk esküvőt.

Elmentünk mindkettőnk szüleihez.. Apám viszonylag jól fogadta a dolgot, elég dekoratív a menyasszonyom, úgyhogy gondolom ezért. :-) Anyám kicsit húzta a száját, mert a menyasszonyom idősebb mint én és nem olyan rég kiderült, hogy nem biztos, hogy lehet baba. AZ ő szülei jól fogadták, örülnek, hogy újra boldog a lányuk.

2009. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem remélem hamarosan megkéri a párom a kezemet.Beszéltün már rola,hogy szeretnénk csak még azt nem hogyhogyan vagy mikor.Bár én várom a meglepetést mikor rukol elö vele,mert szeretném hogs meglepeés legyen.
2009. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!