Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Azt mondja a barátom mindig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja a barátom mindig, hogy el sem tudná képzelni nélkülem az életét. Akkor miért nem kéri meg a kezemet? Annyira várom már.

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, nem lakunk még együtt pénzhiány miatt, mindketten tanulunk, de sokszor egymásnál alszunk. Tényleg komoly kapcsolat.Én 18, a barátom pedig 21 éves.

Szerintem így tudná leginkább kifejezni. Aztán meg majd összeházasodnánk valamikor 2-3 év múlva,nem feltétlenül kellene jövöre


2009. máj. 12. 19:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

de édes vagy :)

azért nem kéri meg, mert még nagyon fiatalok vagytok.

szerintem neki még eszébe sem jut, a férfiak ilyenek.:)))

2009. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De én nem érzem magam túl fiatalnak!18 évesen hivatalosan is felnőt vagyok már. Ő meg már 21..

Anyukám már 20 évesen férjnél volt.Biztosan ő sem volt érettebb, mint én...

2009. máj. 12. 19:18
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak anyukád egy másfajta lehetőségekkel bíró világban volt ennyi idős. Amikor az én szüleim fiatalok voltak, szülői segítség nélkül tudtak a maiaknál kedvezőbb hitellel lakást venni, pedig egyikük se volt milliomos vagy magas beosztású, ma ez egy ugyanilyen lehetőségekkel bíró pár esetén sokkal nehezebb, szinte lehetetlen.
2009. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de most csak az anyagiakról beszélsz..Én pedig érzelmekről..Nehogy már ezen múljon!!!:-(
2009. máj. 12. 19:26
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még érdemes várni vele, még annyira fiatal vagy. _Inkább menj főiskolára vagy találj jó melót, gyűjtsetek aztán ha 2 év múlva is együtt vagytok akkor jöhet az eljegyzés és lagzi.
2009. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sok lány nem gondolkodik ilyen "éretten" mint Te!

Tapasztalat, hogy a pasik agytekervényei néha tényleg máshogy járnak, mint a miénk! :) És ráadásul az a vicces, hogy gyakran tényleg nem gondolkodnak ilyenben , ugyanakkor pedig ők is szeretik a párjukat őszintén :)

Próbálj finoman utalgatni rá. Pl. "van egy ismim és képzeld tegnap a pasija megkérte a kezét", :) Ha nagyon nem veszi a lapot , ne türelmetlenkedj.Előbb vagy utóbb csak "beindul" a folyamat. De ha úgy érzed, hogy ez a kapcsolat megért az eljegyzésre , akkor mostanában (nem vicc, ismerek ilyet!) az is szokás, hogy a csajszi is "megkérheti" a pasi kezét. Ez persze függ a habitustól is! :)

2009. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban múlik az anyagiakon, hogy ha ti egy család lesztek, akkor ahhoz fedél kell és el kell tudni tartani magatokat. Mert oké, hogy a pénz nem boldogít, de ha nincs, akkor a megélhetés kárára megy, és pénzen lehet lakást venni, pénzen lehet ételt venni, pénzen lehet fűteni, pénzen lehet vizet szerezni, pénzen lehet öltözködni, pénzen lehet egészségügyi ellátást igénybe venni (vagy te fizetsz, vagy a munkáltató)... és akkor csak a legalapibb dolgokat írtam. Szóval ha gyerekekben is gondolkodsz, akkor az sincs ingyen, mert nekik is ruha, étel, innivaló... stb kell. És lehet, hogy a párod azért nem akarja még, mert nem akar sokat várni majd az esküvővel eljegyzés után, viszont lehet, hogy nem akar a semmire alapozni.
2009. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Hát figy! Igazából megértelek. De lehet, h ő ezt még nem tartja aktuálisnak. Talán pont a mai felfogás miatt: h elég több év járás után meg ha idősebbek lesztek meg stb.

Ma már így megy.


Én nem vártam el, de nekem fél év után megkérték a kezem 18 évesen:)

Ezek szerint különleges a férjem:)

És hozzátenném, h nem 200 éves vagyok, h egy másik korban élek meg mittomén...

Mindketten tanulunk.


Lényeg a lényeg, sztem jelezheted, h te szeretnéd az eljegyzést, de semmiképp ne erőltesd mert még a végén beijeszted a srácot!

Sok sikert:)

2009. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

nekem is azt mondta a barátom h le tudná velem élni az életem. 2 éve vagyunk együtt, 19 évesek vagyunk, de eszünkbe sem jut az eljegyzés. mindennek megvan a maga ideje. először öt év egyetem :S ha még utána is szeretjük egymást, akkor lehet róla szó. de ki tudja mi lesz holnap? lelép egy lánnyal, vagy beleszeretek egy másik srácba... nem lehet tudni, még fiatalok vagyunk. nem szabad ennyire lekötni magunkat, meg kell adni a lehetőséget a "távozásra". egy eljegyzés olyan nagy kötelék, amit sokkal nehezebb felbontani, mint egy kapcsolatot. ilyen fiatalon szerintem még felelőtlenség.

arról nem is beszélve, hogy nagyon sok srácot megrémít, ha sokáig kötődik egy lányhoz, úgy érzi, nincs ideje élni.

2009. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen azért nem ezen szokott járni a fiúk esze, és a lányoknak se nagyon kéne. Alig éltél még, ne menj férjhez az iskolapadból. A másik meg az, hogy a nagyon szeretleknek és az elveszleknek nem sok köze van egymáshoz, nem következik egyik a másikból.

Jótanács: nehogy forszírozd a lánykérést meg az esküvőt:)) élvezzétek az életet

2009. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!