Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szokás adni eljegyzésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás adni eljegyzésre ajándékot az ifjú párnak?

Figyelt kérdés
Közeli hozzátartozóról van szó.
2009. máj. 22. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Csak ha rendeznek kulon osszejovetelt ebbol az alkalombol es meghivnak ra.
2009. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lesz egy ebéd a két családnak, én a menyasszony testvére minőségben leszek jelen. És mit lehet ilyen alkalomkor adni?
2009. máj. 22. 18:39
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem szoktak ajándékozni elgyegyzésen.
2009. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem sem kell ajándék, gondolom úgyis lesz esküvő.

Anyám, milyen világban élünk, még jó, hogy az első együttlétük alkalmából nem kell ajándékot venni!

2009. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Szoktak ajándékozni, de nem mindig. Mi adtunk két díszes poharat gravírozott borral unokatesóméknak, elég általános semmilyen dolog, de nem volt jobb ötlet.:) Szerintem kérdezz rá a rokonoknál, hogy ők adnak-e és mit, nem az a legegyszerűbb?:) Mi nem tudjuk megmondani, Nálatok mi a szokás.
2009. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
20:00 Ez egy eljegyzés. Ekkor mondják ki hivatalosan is, hogy márpedig komolyan együtt akarják leélni az életüket. Nem kell ezt lebecsmérelni. És amúgy sem biztos, hogy azonnal össze is házasodnak. Vannak, akik csak évek múlva teszik. Vagy mert úgy akarják, vagy mert akkor nyílik lehetőség. Bár tudom, ma már divat minél előbb összeházasodni, hogy minél előbb válás is lehessen a vége, de azért még vannak kivételek.
2009. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A szűk rokonságból ez lesz az első ilyen alkalom, ezért voltam tanácstalan. (Ok, harminc éve a szüleimnek is volt eljegyzésük, de ki tudja, akkor mi volt. A szokások is változhatnak.) Szívesen látom még mások véleményét is, akár tájegységekre is vonatkoztatva. Köszönettel.
2009. máj. 22. 20:38
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnék,max egy üveg finom bort,de semmi komolyat.Épp elég lesz a nászajándék.

Nálunk az eljegyzés is csak kettesben zajlott.Úgy voltunk vele,h az a mi kettőnk dolga,nem kell oda család.

Aztán nagymamám 70. szülinapján úgyis volt családi lagzi,és akkor bejelentettük,h összeházasodunk.A férjem családjával meg nem sokkal utána közöltük.

2009. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 4 éve volt az eljegyzésünk, már külön éltünk, és a közös otthonunkban meghívtuk a szűk családot egy ünnepi ebédre. És mindenki hozott ajándékot: plédet, kombi melegyszendvics-és gofrisütőt, pohárkészletet, stb.
2009. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell ajándék az eljegyzésre. Ilyen alkalommal a fiú szokott a lány anyjának meg a lánynak egy-egy csokor virágot vinni, a fiú apja meg italt hoz. A vendég meg saját magát hozza.
2009. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!