Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen erzes lanyok amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzes lanyok amikor megkertek a kezeteket? Es ti fiuk mit ereztetek?

Figyelt kérdés
( kivancsiskodo leanyka kerdese)
2009. máj. 23. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Minek túlmisztifikálni, leánykérés, sőt az esküvő után is ugyanúgy kel fel a nap. Mi változna??
2009. máj. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit gáz volt, de gondolom, azért, mert olyanvalaki kérte meg a kezem, akihez egyáltalán nem akartam hozzámenni. Szóval nemet mondtam (próbáltam úgy, hogy ne is sértsem meg...), és aztán igyekeztem nem túl sűrűn találkozni az illetővel. (Másmilyen élményem még nem volt.)
2009. máj. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer megpróbált kikezdeni egy bolti eladó, kb. lánykérést feszegette, hát oda se megyek többé vásárolni :-)

Másmilyen még nem volt, de ha az igazi kér meg, az biztos nagyon jó lesz.

2009. máj. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

A párom nagy gondot fordított rá. Megszervezett egy többnapos kirándulást a Magas-Tátrába. Egész napos túra negyedénél, 25000 méter magasan, egy tóparton kérte meg a kezemet, és előhúzott mellé egy pár karikagyűrűt. Pont olyat, amilyet megálmodtam, pedig sose mondtam se neki, se másnak soha, hogy milyet szeretnék! Még a méret is stimmelt. Természetesen igent mondtam. Kis pihenő után továbbindultunk egy 2400 m magas csúcsra. Mondta is a párom, hogy azért a tóparton kérte meg a kezemet, mert az még nem a csúcs. :-) És így van, az még nem volt az. Azóta már házasok vagyunk, és napról napra egyre csak jobb lesz.


Hogy milyen érzés volt? Nehéz leírni. Majd szétvetett a boldogság, hogy ennyire fontos vagyok neki, és velem akarja leélni az életét. Az összes (nem túlzok, tényleg az összes!) házas barátnőm, nőismerősöm maga kérte meg a pasija kezét, amikor eljött az ideje, mert azoknak nem jutott eszébe. :-( Nekem viszont igazi férfi jutott. :-)

2009. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Fura! Nem gondoltam volna fél év után :))) De tudtam h szeretem és igent mondtam , azóta is együtt vagyunk :)


Én 5 hétre mentem New Yorkba és mikor hazaértem a repülőtéren várt , hazavitt elmentünk étterembe és ott. Igaz nagyon izgult zavarban volt de nagyon utána én is...még a gyűrűt is én kaptam fel az ujjamra :)))

2009. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom a hétéves évfordulónkon, a szálloda éttermében kérte meg a kezem, vacsi után. Készült rá nagyon, mielőtt nyaralni mentünk telefonált, és kérte a személyzetet, hogy szerezzenek be egy hatalmas rózsacsokrot, amit majd a vacsi végén kihoz a pincér. Igazából már évek óta vártam, hogy megkérje a kezem, mindig számítottam is rá, de amikor megkérte, elég váratlanul ért, és őszintém szólva kicsit kínosan is éreztem magam. Nem tudom miért.De mindezzel együtt, számomra örökre szép emlék marad. Az időzítés remek volt, romantikus és számomra gyönyörű.
2009. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!