Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha az én gyűrűm a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az én gyűrűm a párom kisujjára megy fel teljesen, akkor mennyivel nagyobb kell a gyűrűsujjára?

Figyelt kérdés
Az én gyűrűm 57es, nekem nagy. Ez megy fel a kisujjára teljesen. Mekkora kellhet a gyűrűsujjára?
2012. jan. 5. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Méretvétel nélkül nem lehet megmondani. Anatómiai kérdés, nagyon eltérőek az ujj méretei.

Nekem a két kezemen se egyforma méretű ugyanaz az ujj.

2012. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gondolom te vagy a lány. Az ékszerész majd megmondja. Vagy titokban kellene?
2012. jan. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem titokban kellene, tud róla. Megkérte a kezem karácsonykor, ez ment titokban :) 1-2 számmal nagyobb lett rá a gyűrű amit választott. Tudom, hogy be lehet vetetni, de az nem olyan, emellett szeretném, ha páros gyűrűnk lenne. Sajnos csak vasárnaponként van itthon, így együtt menni nem tudunk.
2012. jan. 5. 10:08
 4/8 A kérdező kommentje:
*rám
2012. jan. 5. 10:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem titokban kell, akkor nagyon egyszerű. Fogsz egy cérnát vagy fonalat, bejelölsz rajt egy pontot, rátekered az ujjára, ahol összeér, oda megint teszel egy jelet. Ez a belső kerülete a gyűrűjének, ebből már az ékszerész tudja, hogy mekkora kell neki. Ha esetleg bütykös az ujja (tudod, a középső ujjpercnél vastagabb), akkor ott is mérjétek le, mert valószínű egy számmal nagyobb kell, hogy fel tudja húzni. :)
2012. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. Ezzel csak az a baj, hogy csak ma tudok bemenni a városba, a párom pedig nincs itthon :(
2012. jan. 5. 11:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért találomra ne csináltassatok gyűrűt, mert nem biztos, hogy kényelmes lesz! Az ékszerésznél van mintavételre többféle belső kialakítású gyűrű mindenféle méretben, azon dől el minden.


Ha ennyire kötött a munkaideje, inkább keress egy rugalmas ékszerészt, aki fogad Titeket vasárnap is egy méretvételre, ezen ne múljon! Jó esetben egy életen át viseli, nehogy kényelmetlen legyen. :)

2012. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Otthon is egyszerűen le lehet mérni, akár egy papírdarabbal is. Itt van egy mérettáblázat, meg egy kis útmutató:

[link]

2012. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!