Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrűt melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrűt melyik kézre szokták felhúzni?

Figyelt kérdés
Balkezes vagyok amúgy.
2009. jún. 2. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha férjhez mész akkor a jobb ujjadra kell
2009. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
előző vok:)szal ha csak simán eljegyzett akkor a bal ujjadra...majd ha már rendesen férjhez mész akkor a jobbra!
2009. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az eljgyzési gyűrűm egy köves aranygyűrű volt. Ugyanolyan mintával, mint a karikagyűrű. Az eljegyzáskor a bal kezemen hordtam a kövest és a házasságkötéstől pedig szintén a bal kezemen egymás mellett, egy újjamon hordom a kettőt együtt. A férjem is a bal kezén hordja a gyűrűt.

Egyébként azt hiszem, a jobbkézen kell hivatalosan hordani. Mi a balon hordjuk.

2009. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
eljegyzésit a balra, karikát a jobbra. független attól hogy te milyen kezes vagy
2009. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de nem lehet hogy a karikát is a balon hordjam? a jobb kezemet nem tudom használni :(
2009. jún. 2. 18:42
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Bármit lehet de az elgyegyzési a bal a házassági a jobb oldalon van. Azért mert nem úgy használod a jobb kezed mint a balt lehet még rajta gyűrű.
2009. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nekünk 14.én volt az eljegyzésünk,és nem tudjuk bal kezünkön hordani csak a jobbon,mert én bal kezes vagyok és nagyobb gyűrű kell rá mint a jobbra a vőlegényem jobb kezes így neki kisebb gyűrű kell a bal kezére,mivel egy év múlva lesz a lagzink,igy nem vacilláltunk,jobb kézre vettük öket,és ott is hordjuk,a kísérőmet hordom a bal kezemen:-)
2009. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de a jobb kezem 50%ban béna :S
2009. jún. 2. 18:53
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Drága! gyáltalán nem leszólni szeretnélek, megértem, hogy ez a problémád a jobb kezeddel. de ha tudod, hogy nem fogod a jobb kezeden hordani, akkor miért kérdezed?
2009. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Nekünk a jobb kezünkön volt, házasság után a karikagyűrű a bal kézre került.
2009. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!