Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek? Szeretnék már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretnék már menyasszony lenni!

Figyelt kérdés
1év 8 hónapja vagyunk eggyütt a barátommal.úgy érzem ő azu igazi!én 24 vagyok,ő 28.De ő semmi jelét nem mutatja annak hogy esetleg egyszer majd eljegyzés,esküvő... stb.én már párszor utaltam rá,de nem akarom erőltetni nehogy rosz vége legyen:Ti mit tennétek?estleg valaki ugyanebben a cipőben?
2009. jún. 15. 12:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Mért kell erőltetni, ha ő nem akarja? Ebből lesz aztán korai válás, mert a sok utalással, taktikával hogy hogyan vedd rá, végül belekényszeríted egy számára kényelmetlen helyzetbe. Most nem bántani vagy cseszegetni akarlak, csak gondol át. Nyilván oka van annak, ha ő nem emlegeti se az eljegyzést. se a házasságot, és arra sem reagál, hogy Te láthatóan szeretnéd. Ne arra vágyj hogy menyasszony lehess, nem az a fontos, hanem hogy társad legyen. Nem mindegy, hogy ki mellett. Lehet, hogy Te msot úgy érzed, Neked ő az igazi, de ez még nem jelent semmit. Talán ő nem ennyire biztos a dologban. És most nem azt mondom, hogy nem szeret... De talán nem akarja még elkötelezni magát. Ne ragaszkodj ehhez, a lényeg az, hogy boldogok legyetek együtt.
2009. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

én is ebben a cipőben jártam,mindent elkövettem hogy eljegyezzen a barátom,ultimátumot adtam stb...!majdnem rossz vége lett!

ez volt kb idén februárjában,akkor voltunk 3 éve együtt!

elmondta hogy neki igy ne megy ha erőltetem,ö akkor akarja megtenni mikor nem számítok rá,ez az ö dolga stb...2009 május óta nincs barátom:-(

Vőlegényem van:-)Eljegyzett akkor mikor nem számítottam rá,akkor mikor ugy érezte itt az ideje,hidd el ha ugy érzi te vagy az igazi ,akkor elfog jegyezni:-)

Megéri várni:-)

2009. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy eljegyzésnek mi értelme? Nem bízol benne és bizonyítékot, biztosítékot akarsz?
2009. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
már mondta viccesen hogy én leszek a kis felesége.+ tényleg nagyon jól megvagyunk.Bár igazad lehet abban hogy lehet h csak most érzem úgy h ő az igazi!de tényleg nagyo szeretem,és ő is Tudom!sok mindent megtettt már értem!
2009. jún. 15. 12:56
 5/20 A kérdező kommentje:
jó érzés lenne h tényleg én kellek neki!és velem akarja leélni az életét.de lehet h csak azért akarom annyira mert már a baráti körünkből nam győzünk esküvőre járni!mindig a téma az esküvő meg a gyerek!
2009. jún. 15. 12:58
 6/20 anonim ***** válasza:
56%

Általában a férfiak nem vágynak erre, mert attól félnek, hogy azzal vége lesz a szerelemnek, ha már úgymond biztos, végleges a dolog, nem fogsz esetleg tovább küzdeni érte, hogy tetssz neki, félnek, hogy onnan már mindent természetesnek vesz a nő, nem akar már csinos lenni, nem fog tenni semmit a kapcsolatért, stb stb.

Finoman el kellene magyarázni, hogy te mennyire örülsz, hogy megaláltad, mennyire biztos vagy hogy csak ő kell. És ha ő hasonlóan érez, akkor szépen elmagyarázni, hogy te akkor is minden reggel úgy kelsz fel majd, hogy újra megszerezd a szerelmét, ha mamó és papó lesztek, stb.

Aztán szépen elmagyarázni, hogy milyen szép kifejezni az összetarozásunkat a világ előtt ...

Aztán hagyd egy kicsit emészteni(1-2 hó)

Aztán beszélgetni tervekről, család, ház stb.

Még ennyiből nem fog leesni neki. Ha a jövőt elterveztétek, el kell megint mondANI MILYEN SZÉP HA EGY PÁR EGYMÁSNAK ELKÖTELEZI MAGÁT EGY ÉLETRE, ÉS MILYEN FONTOSAK A SZIMBÓLUMOK, MEG A SZERTARTÁSOK..

Na ezen már fog gondolkodni, csak nem mer lpni. Majd akkor rámosolyogsz néhány más hapsira, amiről rájön, hogy ha nem kér meg, megteszi más. S így.

Jövő ilyenkor menyasszony leszel. Nem vagy elkésva még.

2009. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Na épp ezért érzi kényszernek! Ne a környezet miatt kérjen meg, és Te se azért mondj igen. Ennél nincs is nagyobb butaság. Majd ha eljön az idő, megkér. Addig meg az legyen Neked a bizonyíték, hogy melletted van, ne pedig az a gyűrű, vagy a papír, ami hidd el, ma már épp úgy nem sokat ér. (Értem ezt úgy, hogy amennyi a válás, és a felbontott eljegyzés.. Ma már nem bír semmilyen megkötéssel, valós ígérettel, mint régen.)
2009. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Ne mondd neki!!!

Minden férfi barátomnál azt láttam, hogy ő pontosan tudta, mit szeretne a párja, de a párja állandóan utalgatott, ő pedig akkor akarta megtenni, amikor nem számít rá! És ha ez évekig tartott, akkor évekig nem kérte meg! És amikor már végképp feladta a lány, akkor kérte meg.

Azonnal hagyd abba az utalgatást, célozgatást és akkor lehet, hogy pl. fél éven belül megkér!

Ha célozgatsz, akkor biztosan NEM!

Ne is hozd fel a témát, lássa, hogy nem ez jár a fejedben.

2009. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt ne tedd! (13:02-est) Ne rágd a szájába mert nem elsz csoda, ha tüstént elmenekül!
2009. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Egy eljegyzés meg egy gyűrű nem biztosíték semmire, hidd el. Az szerintem inkább a külvilágnak szól. Minden jelet megad neked, ha jól értem a soraidat, hogy téged szeret, te leszel a kis felesége stb. Várj türelemmel, nyugodtan, a jelekre figyelj, ne az eljegyzésre! A fiúknak tényleg nem megy úgy, hogy ha erőlteti az ember lánya, aztán meg csak azért teszik meg, hogy megszűnjön a "piszkálódás" emiatt, de kényszerítve érzik magukat. Úgy érzik, nem saját elhatározásból tették meg, és roppant önfeláldozásnak is tudják tartani az ilyet! Nem késtél le semmiről, éljetek boldogan, szeretetben! Aztán egyszer csak jönni fog az a bizonyos gyűrű is...
2009. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!