Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan vegyem rá, hogy gyűrűve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy gyűrűvel is megkérje a kezem?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a párommal. Szilveszterkor megkérte a kezem és én igent mondtam. Csak a barátoknak mondtuk el az eljegyzést... De én szeretném ha már mindenki tudná...szeretném ha végre "hivatalos" lenne a kapcsolatunk. Szóval gyűrűre vágyom. Csak nem tudom, hogy adjam a tudtára... Próbálkoztam már azzal is, hogy jól látható helyre kitettem a gyűrűimet, hogy méretet tudjon venni mikor nem látom. De sajnos azóta is változatlan a helyzet, pedig lett volna rá alkalma, hogy megkérjen...
2009. jún. 15. 14:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
fél év után? Ha nagyon akarod, akkor mondd meg neki. Nő létemre utálom ezt az utalgatós női szokást. Egy férfi se fogja kitalálni mit gondolsz, abból ért, ha megmondod neki.
2009. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Őőőőő, esetleg mond meg neki: szeretném hivatalossá tenni a helyzetemet. Vegyél nekem gyűrűt, kérlek.
2009. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%

Vesz, amint lesz pénze erre, és talál. Ne piszkáld!

Lehet, hogy akar még egy ünnepélyes alkalmat, helyszínt, ilyesmi. Kicsit korai volt úgyis, nem baj, ha telik még az idő.

2009. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%

Hogy vedd rá?Sehogy.

Ha úgy kell rávenni arra,hogy feleségül kérjen annak semmi értelme.Ha meg nem akartok össze házasodni minek az eljegyzés?Egyébként is,fél év után jobban is teszi még ha nem gondolja véglegesnek a kapcsolatotokat.Ráértek még arra.Ha valóban össze tartoztok,akkor nem kell sietni úgyis házasság lesz belőle.Ha meg nem,akkor teljesen felesleges a gyűrű.Ne siettess semmit,ez úgy az igazi ha a férfi kéri meg a nő kezét.Persze majd akkor,amikor már teljesen biztos a dolgában,hogy egy életet szeretne veled leélni,majd pár év múlva.

Addig is éljetek,szórakozzatok,építgessétek a jövőtöket,tervezgessetek,szerezzetek lakást...stb...hogy biztos stabil hátteretek legyen a közös élethez.És persze legyetek nagyon boldogok.

2009. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Félre értesz. A menyasszonya vagyok, csak gyűrű nélkül. Azért szeretném ha gyűrűvel is megkérné a kezem, hogy hivatalos legyen.
2009. jún. 15. 15:15
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Minek a sietség? Ha komoly a kapcsolat, akkor nem mindegy mikor kötitek össze az életeteket? Remélem, te nem az a típusú lány vagy, aki villogni akar a barátok előtt, hogy ő már menyasszony és emiatt olyan hiper-szuper fontos a dolog, mert ha igen, akkor úgyis mindegy. Az ilyen típusú embereket, pontosan nőket nem érdekli, hogy a párja hogyan gondolja, csak lagzi legyen. Fél év nagyon kevés idő, még össze sem csiszolódtatok, ki sem ismertétek egymást. Várj inkább a dologgal, majd ha a párod hivatalossá akarja tenni a lánykérést, akkor megkéri a kezed. Ha nagyon piszkálod, besokall és kalap-kabát. A férfiak nem szeretik, ha sürgetik őket. Inkább élvezzétek, hogy vagytok egymásnak, tervezgessétek a jövőt. Ha eljön az ideje, a párod így is-úgy is felteszi mindenki előtt a nagy kérdést. ;)
2009. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

Nekünk is ugyanez van, megkért, de gyűrű nincs.

Én nem forszírozom, nem mutogatni szeretném, persze jó dolog büszkének lenni rá, meg az egész világnak megmutatni, hogy mi mennyire szeretjük egymást, és összefogunk házasodni, de nincs pénzünk/pénze gyűrűre. Ő szeretné megvenni maga, és mi csináltatni szeretnénk, olyan 60ezer lenne mindenestől, ezért nem is mondom neki, nem akarom elrontani a kedvét, megértem, hogy amilyet szeretnénk arra most nincs, azért meg nem veszünk más milyet, mert az olcsóbb, hogy utána később úgy is lecseréljük, olyanra amilyenre vágyunk.

Nekünk most úgy tűnik, hogy csak az esküvőre lesz meg.

Engem nem is zavar, hogy nincs, úgy se reklámozom, hogy jéé képzeljétek eljegyeztek, itt a bizonyíték. Én tudom mi van, azért meg nem kell, hogy más is elhiggye.


(Mielőtt valaki letámad, hogy nem a gyűrű ára számít, annak szólok, hogy mi semmire sem költünk az egésszel kapcsolatban, lagzi se lesz semmi, csak a kicsi, "2 tanús" polgári esküvő, aztán viszontlátásra, legalább a gyűrű hadd legyen olyan, még ha van olcsóbb is. Nekünk ez fontos, egész életünkben akarjuk hordani.)

2009. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
2 hét után kérte meg a kezed? Mert az akkor komoly lehet..
2009. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%

Hat ne haragudjatok, de en nem tudom,h manapsag a ferfiak hogy kerhetnek meg valakit gyuru nelkul... Ha csak egy 2000.ft-os izleses kis ezust gyuruvel,de valamivel jelkepezni kene az eljegyezest,mert ez igy eleg komolytalan.

En igenis megmondanam neki,`h dragam,ha valoban komolyan gondolod,akkor vegyunk egy akarmilyen gyurut,nem erdekel,ha draga-e vagy sem, de szeretnem szerelmunk szimbolumat viselni`, ez nem hiszem,h anyagi kifogasra vezetheto.

Tulajonkeppen csak onnan tudjak,h menyasszony vagy,h mondod az embereknek?

2009. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem tizenévesek vagyunk, nem anyunál lakunk, egyáltalán nem komolytalan, egyébként elmondom neked, hogy az anyakönyvvezető még azt is megkérdezi, hogy lesz-e egyáltalán gyűrűhúzás a szertartáson. Na akkor az esküvője is "komolytalan", mert nem gyűrűznek?
2009. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!