Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tudom, hogy szeretné de mégse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy szeretné de mégse beszél velem róla. Miért?

Figyelt kérdés
Párom már szóba hozta az eljegyzést és minden mást.Gyerek dolgot is,hogy ő szeretne meg már benne vagyunk a korban.Tudom,hogy szeretné és akarja.Mondta,hogy ezeket mind meg kell beszélni.Viszont mindig akkor hozza elő ezt a témát ha nálunk valami családi ünnepség van és sokan vagyunk.Egyfolytában ezeket mondogatja.Ha meg ketten vagyunk akkor elő se hozza,hogy na akkor beszéljünk róla.Én 27 éves vagyok ő 33 és 8 hónapja vagyunk együtt.
2009. jún. 16. 12:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nálunk ez úgy zajlott, hogy én jeleztem a páromnak, hogy én már szeretnék babát. Akkor ő azt mondta, hogy ő még nem szeretne, de majd szól, ha megérett az apaságra. Kb másfél év múlva mondta, hogy most már ő is szeretné és belevágtunk. Szerintem beszélj vele, hogy megtudd, hogy ő mit akar. Lehet, hogy ő már szeretné, de nem tudja hogy mondja el neked és ezért így utalgat rá. De mindenekelőtt magadban tisztázd le, hogy te mit szeretnél.
2009. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Fél. Nagy családi körben meg nem. Akkor kisebb a veszély.

Hozd elő Te! Ha szeretnél róla beszélni, miért ne tennéd?

(Persze lehet az is, hogy ez csak olyan kötelező kör a család előtt és "valójában nem is". Ekkor is lehet a háttérben valami félelem. Ebben az esetben is előjöhetsz Te a témával. Szépen, nem lerohanósan, csendesen.)


Én mindenképpen előhoznám, ha egyszer engem is érint, beszélni is akarok róla, Ő meg nem hozza fel.

2009. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Én is arra szavazok, hogy

1. Mondd el a párodnak, te mit szeretnél.

2. Kérdezd meg tőle, ő mit akar. Valóban akar családot? Veled akarja azt a családot?

2009. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én is szeretném persze.Tudom kicsit fél de azt is,hogy szeretné az egészet.Eljegyzést,babát meg mindent.Én ugy vagyok vele félek előhozni a témát és mondani neki,mert lehet nem veszi jó néven vagy lehet úgy érzi sürgetem.
2009. jún. 16. 12:45
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
hát ha ő nem hozza elő,mikor kettesben vagytok,neked kell! Ha nem mered csak úgy simán előhozni a dolgot,akkor csináld akkor mikor mondjuk közösen tv-t néztek vagy filmeztek és a tv-ben/filmben ilyesmi téma van. Például: milyen aranyos kisbaba,nekünk mikor lesz...vagy ilyesmi.
2009. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

Hát, ha sose beszélsz róla, hiába mondja, akkor azt hiszi, hogy te nem akarod.

Ezért mondja nyilvánosan, ott nehezebb neked nemet mondanod. De te ott is hallgatsz meg otthon is. Nyilván azt hiszi, hogy nem akarod, vagy nem tudod, mit akarsz.

Nem szól, mert fél, hogy szakítanál.

2009. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Az igaz,hogy benne vagytok mindketten a korban,de csak 8 hónapja ismeritek egymást.Azért ez ahhoz kevés idő,hogy el tudjátok dönteni biztosan a másikkal szeretnétek-e leélni az életeteket.Talán a család előtt azért beszél róla,mert azt gondolja ezt várják el tőle.Ha valóban szeretné már a házasságot akkor először veled,csak veled beszélne róla,és aztán a család előtt.Szerintem ne sürgesd,inkább arról beszélj vele,hogy nem kötelező neki a családodat minden találkozáskor biztosítani arról,hogy komolyak a szándékai veled.Hagyj neki időt és magadnak is,hogy teljesen biztosak legyetek magatokban,hogy együtt akartok családot alapítani,egy életet leélni.Ahhoz,hogy egymást jól kiismerjétek együtt kell élni pár évet.Én ezt egy elrontott 4 éves házasság után,és egy lassan 10 éves boldog házasság után tudom neked tanácsolni.És hidd el a válás komoly trauma felnőttnek gyereknek egyaránt,és nagyon nehéz utána új életet kezdeni.Sok erő és nagy szerencse kell hozzá.Ne kapkodjatok el semmit,ne hajszoljátok egymást bele semmibe amit a másik nem teljesen szabad akaratából akar,mert annak sosincs jó vége.Hidd el nem lelombozni akarlak,csak óvatosságra türelemre intelek.Akkor lenne okod aggódni kételkedni a párodban házasság ügyben,ha már évek óta a menyasszonya lennél és sumákolna az esküvő felől,el akarná odázni kibújni alóla.

Sok boldogságot nektek,és türelem.

2009. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt szoktam mondani, hogy elsietett dolog anélkül házasságra lépni, hogy a pár ne ismerte volna egymást mind a négy évszakban. Azaz legalább egy évig. 8 hónap még nagyon rövid idő, és minél szerelmesebbek vagytok egymásba, annál rövidebb. Várj még türelemmel. Ha másfél-két év alatt se dől el, hogy merre tart a kapcsolatotok, akkor már elkezdhetsz aggódni. Most egyelőre próbáld meg élvezni azt, hogy együtt vagytok, szeretitek egymást, és benne vagytok egy megismerési folyamatban.
2009. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tudja,hogy én is szeretném,mert mondtam neki.Amugy meg mikor ezeket mondja ugy mondja,hogy a család nem hallja,mert mindenki beszél valakivel és ugye sokan vagyunk és nagy a hangzavar.Ja és ezt csak nálunk csinálja,ha náluk vagyunk és ott a családja rokonsága akkor nem csinálja ezt.Amugy meg nem érzem,hogy elsietett dolog lenne.Az egyértelmű,hogy mi együtt szeretnénk a jövöt.Na és ezt ő hozta elö már pár honapja és soha nem céloztam és mondtam neki.Mondani azért nem akkarom én,mert ismerem milyen.
2009. jún. 16. 16:23
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Olvasd folyton itt a családi, házastársi kapcsolatokat, hátha elmegy a kedved! Legjobb lenne kicsit összeköltözni, aztán ha kidrül, hogy nem OK, szétmehettek. Minek a láncot magatokra tenni???
2009. jún. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!