Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért gondolta meg magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolta meg magát?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, sokat beszéltünk esküvőről, gyerekről. Igaz először én hoztam fel, de elmondta, hogy ő majd 3 gyereket szeretne, meg ilyen- olyan esküvőt. Úgy gondoltam most talán már itt az ideje az eljegyzésnek ő 31 éves, már szinte az összes ismerősünk megházasodott, mindenhol jön,vagy készül a gyerek. Igaz a családja nagyon nem akarja, hogy elvegyen, féltik a vagyont. De még a házassági szerződésben is benne vok mert én szeretem őt! Amikor közölte a napokban egy veszekedés során, hogy ő nem fog engem elvenni, a kérdésemre, hogy miért azt válaszolta, hogy mert akkor még inkább felelőségre vonhatom, hogy hol van, mit csinál stb... Én úgy gondolom, ha párkapcsolatban élünk alap, hogy közöljük a másikkal, hogy hova megyünk, mikor vagyunk várhatóak... Sokszor ha telefonál,találkozót beszél meg és amikor rákérdezek, hogy akkor elmész vagy találkozol valakivel, vagy miről van szó? - Majd felrobban. Féltékeny vagyok, de nem brutál módon és csak is azért mert adott rá okot, amúgy nem voltam féltékeny! Szerintetek várjak rá? Én szeretnék férjhez menni, nem azt mondom, hogy azonnal de 1-2 év múlva már igen. Nagyon köszi a válaszokat előre is!
2009. jún. 17. 12:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
Te egy tárgyat akarsz, amit férjnek hívnak, ami felett uralkodni fogsz majd. Én sem vennélek el és nem azért, mert nő vagyok.
2009. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Ezt most mire alapozod? Arra, hogy úgy gondolom nem lépek le szó nélkül, hanem közlöm, hogy hé szivi elmentem???

Gondold végog, ha a te párod szónélkül becsukná az ajtót és nem tudnád hol van???

2009. jún. 17. 12:39
 3/29 anonim válasza:
44%

Én személyszerint jobban szeretem ha azt csinálok amit akarok,és nem kell valakitől függni. Gondolok itt arra,hogy ha én teszem fel,elmegyek Esztergomba,ne legyen szükség arra elötte hogy bejelentsem,illetve maga a házasságról sok a tévhit,lehet ő is valamelyiket megragadta. Ismerek olyan embert akinek 7 házassága lett volna és mondta hogy tervezgette a házasságot,ő rendezte meg. De nem volt képes arra hogy elmenjen. Szerintem ez sokkal jobb döntés hogy inkább most mondja hogy még nem szeretné,minthogy ott legyetek és akkor hirtelen nem bukkan fel. A féltékenykedésre pedig csak annyit tudok mondani,hogy próbálj úgy fogalmazni hogy ne úgy tünjön hogy te igenis arra vagy kiváncsi valakivel megy-e,esetleg olyannal...


Én így látom...!

2009. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem attól, hogy párkapcsolatban élünk, nem alap, hogy közöljem mikor hová megyek.

Én is és a férjem is csak ha extrém későn érünk haza, akkor szoktunk a másiknak szólni, hogy a gyerekek kapjanak vacsorát. De eszembe nem jutna megkérdezni, hogy hová megy és mit csinál. Nem is érdekel. Az az ő dolga. Ha valamit el akar mesélni, akkor majd megteszi. Én se mesélem el neki, hogy aznap kikkel találkoztam.

2009. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Szerintem félre értettetek: én nem vagyok féltékeny arra, ha találkozik valami kolléganőjével, vagy barátnőjével vagy ilyesmi. Tehát nem úgy kérdezem, hogy márpedig most mondd meg, hogy hova mész, meg mit csinálsz... Csak annyi, hogy ha mondjuk nem jön haza munka után akkor dobjon egy sms-t, hogy bocs drágám, lefújva a mai program, mert egy haverral vagyok vagy valami ilyesmi. Tehát nem beszámolót kérek!
2009. jún. 17. 12:45
 6/29 anonim ***** válasza:
52%

Id.: "...ő nem fog engem elvenni, a kérdésemre, hogy miért azt válaszolta, hogy mert akkor még inkább felelőségre vonhatom, hogy hol van, mit csinál stb...", "ő nem fog engem elvenni, a kérdésemre, hogy miért azt válaszolta, hogy mert akkor még inkább felelőségre vonhatom, hogy hol van, mit csinál stb..."


Te magad írod le a válaszom alapját. Fent idéztelek.



Az első válaszoló.

2009. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%

kedves kérdező, az előző válaszolókkal szemben én teljesen megértelek és együtt érzek.

nem illetek össze, mert nem egyet akartok.

neked családra, gyerekekre, gondoskodásra van szükséged, neki meg a hülye függetlensége a fontos, de majd rájön...

jogos az elvárás, hogy megmondja, hova megy. ez nem számonkérés, csak az embert érdekli, hogy akit szeret, hol van éppen.

az, hogy kissé féltékeny vagy, mert okot adott rá, teljesen normális!!!teperjen ő, hogy visszaszerezze a bizalmadat!!!

összegezve a véleményemet: szerintem NE várd, hogy megkér.

(nem mellesleg elég bunkó is volt az a megjegyzése, hogy ő téged soha nem vesz el)

kívánom, találd meg a boldogságot! :)

2009. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem azzal van gond, hogy vannak bizonyos elvárásaid. Ez természetes, hogy egy kapcsolatban bizonyos "szabályokat" be kell tartani, csak az nem mindegy, hogy azokat a szabályokat egy ember találja ki, vagy közösen. A fő gond inkább az, hogy Te minden áron férjhez akarsz menni, mert már az összes barátnőd feleség lett, gyerek van stb. Sokan azt nem értik meg, hogy általában nincs jó vége annak, ha egy férfit (természetesen nőkre is igaz, de ők többnyire boldogan mondanak igent) belekényszerítenek a házasságba. Legyél türelmesebb!
2009. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
51%

én 12.43


Kommentedhez.

Mi az, hogy "nem tudnád hol van" ? a Nap legnagyobb részében nem tudom, hogy hol van a párom. Sőt hétvégén is, ha elmegy a haverokkal 2 napra, akkor se tudom, hogy hol van, örülök, hogy jól érzi magát.

És amikor én megyek el hétvégére, akkor ő sem kérdezi, hogy hová megyek és kikkel és vasárnak du. 14.34-kor hol fogok tartózkodni. Mégcsak haza sem szoktam telefonálni.

Több mint 20 éve vagyunk boldog házasok. Hidd el, hogy egy hosszú, boldog kapcsolat alapja nem az, ha mindíg tudodom, hogy hol van, hanem hogyha velem van, akkor tényleg velem legyen.

2009. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
56%

Bocs, az előző posztból kimaradt ez az idézet: "Sokszor ha telefonál,találkozót beszél meg és amikor rákérdezek, hogy akkor elmész vagy találkozol valakivel, vagy miről van szó? - Majd felrobban. Féltékeny vagyok, de nem brutál módon és csak is azért mert adott rá okot, amúgy nem voltam féltékeny!"


Ezt is te írtad.


Az első válaszoló

2009. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!