Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vajon gondolhat eljegyzésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon gondolhat eljegyzésre?

Figyelt kérdés

A párom nem sokára diplomázni fog.

Diploma osztás után a család elmegy étterembe, ahova a párom meghívta a szüleimet.

A két szülő még nem találkozott egymással.

Mi 3 éve vagyunk együtt.


Én azt hiszem, hogy a szülők összeismertetése komoly dolog, sőt legtöbb esetbe az eljegyzés előtt szokták megismerni egymás.


Nem tudom hogy a párom gondolkodik e ilyenben, de azért meglepett engem is és az anyukámékat is hogy meghívta őket.

Bár úgy is gondolkodhatunk, hogy ez csak egy diploma utáni buli, és megtiszteltetésnek érzi hogy meghívja a szüleimet.


Szerintetek?


2009. jún. 18. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne kombinálj. Nemcsak eljegyzés előtt szoktak a szülők összeismerkedni, bár biztosan van, ahol ez így szokás. Ha megkéri a kezed örülj neki, ha nem akkor ne erőltesd. De ha meghívja a szüleidet, akkor biztosan nem akar szakítani holnap, vagy a jövő héten:)))
2009. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem kombinálok és nem is erőltettem a dolgot, csak érdekelnek a vélemények.

Én sem gondolom azt hogy eljegyzéskor ismerkednek meg a szülök, de legtöbb esetbe így van, bár ahány ház annyi szokás.

Nővérem 4 évig volt együtt a pasijával és nem ismertük a szülőket.

2009. jún. 18. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne ma diplomája kézhezvétele után fogja megkérni a kezed,csak egy ilyen családi "vacsora",buli,jó alkalom arra,hogy a szülők kellemes környezetben,jó hangulatban ismerkedhessenek meg.bár lehet ő ugy gondolja,hogy ha már rajta lesz az ing meg a zakó,akkor megkéri a kezed:D..komolyra fordítva a szót,ne reménykedj,aztán ha mégis megkér,annál jobb érzés lesz:)tudom hogy nagyon nehéz nem arra gondolni,hogy eljegyez,nekem is járna rajta az agyam:)írj majd,hogy mi lett,én nagyon kíváncsi vagyok,és drukkolok:)

én 3és fél éve vagyok1ütt a párommal,de még nem kaptam gyűrűt,mert az csak a közös ház felépülése után akar(állitolag:P)na,bocsi az offért.

2009. jún. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is pont így voltam, ahogy te. Minden nagyobb alkalomra azt hittem, hogy megkér. Aztán persze beleéltem magam, és mindig csalódtam. Aztán egyszer, amikor a legkevésbé számíottam rá, megkért. Kettesben. Nem család előtt. És így volt tökéletes, hogy ezt ketten éltük meg először, később persze a családdal is. Szóval ne vedd készpénznek, hogy azért hívta össze a családot. Picit reménykedhetsz, de ne éld bele magad, mert akkor rosszul fog esni, és tök rossz hangulatban ülöd végig a diploma buliját. Aztán meg azt fogod bánni.
2009. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Valamit félre értetek.

Én nem számítok a diploma bulin arra hogy megkér, mert az RÓLA fog szólni.

Csak mivel Ő sose hangoztatta hogy a szülőket össze "kell" ismertetni, mindig azt mondta jobb ez ha későn történik meg...

Most meg itt ez a meghívás, aminek örülök.

Mint ahogy az egyik hozzászóló is írta hogy ez egy jó alkalom arra, hogy a két oldal megismerje egymást.

Talán később megeshet az hogy megkér, hisz valamiért csak összeakarja ismertetni a szülőket és erre a diploma buliját találja alkalmasnak.

Remélem így már érhető vagyok, hogy én nem számítok eljegyzésre, független attól hogy 3 éve vagyok vele, nem hiszem hogy annak a napnak rólam kéne szólnia.

Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy a család összeengedése egy lépés a jövő felé, ami esetleg megtörténhet, már ha gondolkodik ilyenbe.


Én is annak a híve vagyok, hogy történjen ez úgy amikor az ember nem számít rá.

2009. jún. 18. 20:23
 6/6 anonim válasza:
3éve eggyütt vagytok és még nem találkoztak a szülők??ez furi!
2009. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!