Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan ünnepeltétek az eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ünnepeltétek az eljegyzéseteket?

Figyelt kérdés
Egyáltalán meg kell ünnepelni? Családdal vacsora ilyesmi vagy csak kettesben egy vacsora pezsgővel? Mi az egésznek a folyamata? Nálatok hogy volt? Volt gyűrű vagy utána választottátok ki közösen?
2009. jún. 24. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

en nem szeretnek majd csaladi banzajt. van aki mar az eljegyzesbol is kepes lakodalmat csinalni. en kettesben szeretnem a parommal:)

utana meg elmondjuk a szuloknek, es ha eppen lesz keret szervezunk egy vacsorat egy etteremben a szuk (!!!) csaladdal

2009. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk tavaly volt az eljegyzésünk,pont nyaralni voltunk hármasban,( van egy másfél éves kislányunk)és a párom akkor kérte meg a kezem.A gyűrűt együtt választottuk ki, és egy kis gyertyafényes vacsora keretében "hivatalosan" is megkérte a kezem:-) Hármasban voltunk, én főztem a vacsit, számomra nagyon emlékezetes volt így, hogy tényleg csak mi voltunk jelen.

Majd másnap elmondtuk a szülőknek is, akikkel koccintottunk,és ők is nagyon örültek.

2009. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy családi vacsora és jöhet a bejelentés. A gyűrű ilyenkor már rég rajtunk van mert az eljegyzés elsősorban kettőtök közt történik, amikor kiderül az igen, mert hát ciki lenne a nem nagy nyilvánoság elött. Ez csak egy formaság a család felé. Ilyenkor azt is meg lehet csinálni, hogy leveszitek a gyűrűt és jelképessen egymásra adjátok.
2009. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 24. 13:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy eljegyzésem 18 évesen, csalàdi vacsora, làny kikérés stb. ahogy azt kell! Na abbol nem lett semmi! :) Tavaly dobogoköi kiràndulàs végén, a Dobogokönél kérte meg pàrom a kezem, letérdelt és ugy! A gyürüt együtt vettük, csak azt nem àrulta el hol és mikor akarja megkérni! Na erre épp nem szàmitottam! :D Azota a férjem màr!:)
2009. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi kibéküléssel ünnepeltünk. :-) Éppen veszekedtem vele, hogy nem bírom tovább elviselni a jelenlegi helyzetet, aktivizálja kicsit otthon magát és erre elővett egy gyűrűt és megkérte a kezem. Nem tudom, hogy jutott eszébe pont akkor. Amúgy nem szoktunk veszekedni, az az első volt 3 év után. Aztán elmentünk vacsorázni. És már 5 éve boldog házasok vagyunk. (a karikagyűrűt közösen választottuk ki később)
2009. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi aznap este, amikor megkért ketteseben. Ittunk egy pezsgőt, és mivel semmi kaja nem volt itthon, ezért elmentünk enni egy gyros-t.:) Az volt az eljegyzési gyros. Életemben nem ettem még ilyen finomat!:) Aztán volt ebéd a családokkal, de semmi túlzás (nekem pont szülinapom volt, tehát így is úgy is lett volna kaja). Koccintottunk egy üveg pezsgővel és kész. Mi nem tartottuk fontosnak, hogy étteremben több tíz fővel megünnepeljük, erre sajnáltuk a pénzt. Majd a lagzin ünneplünk. A barátok is pont rá egy hétre jöttek buliba, ők hoztak egy csomó pezsgőt és koccintottunk.
2009. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk még nem volt lánykérés, de remélem hamarosan lesz. Mi nem tevezünk külön ünneplést, ez most csak "bejelentés" lesz. Ezt úgy tervezzük, hogy meghívjuk hozzánk a szülőket, elmegyünk valahova enni, és ott bejelentjük, így meglepetésként éri őket... biztos fognak örülni.

Eljegyzésből nem kell lakodalmat csinálni. Majd lesz ünneplés az esküvőkor.

2009. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem erdész és úgy kérte meg a kezem h elmentünk sétálni az erdőben és felmentünk egy magaslesre!!!A kollégái előjöttek a bokorból és letérdelt én pedig igent mondtam!!!Egyébként a párom apukája és testvére is erdész szal ők is ott voltam!!!Ja és mint később kiderült mindenki tudott az egészről!!!
2009. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!