Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan viseljem el a helyzetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viseljem el a helyzetet? Hogyan viselkedjek velük?

Figyelt kérdés

24 eves lany vagyok.Videken elünk, s a hazunk mellett van egy vendeghaz is. En ott laktam korabban a parommal 2 evig, a Hugom es Anyukam pedig a nagy hazban. En mar eljegyzest szerettem volna, s babat terveztem, de a parom elhagyott, visszament Szlovakiaba, ahonnan szarmazik. Egyszerüen fakepnel hagyott, nagyon magam alatt voltam. Ekkor veszitettük el Apukamat is.

Aztan meg fel sem eszmeltem, a Hugom, aki most 21 eves, bejelentette, hogy beköltözik abba a kis hazba, ahol mi laktunk a volt parommal, s en költözzek vissza Anyuhoz, mert ö össze akar költözni a baratjaval.Akkor kb 3-4 honapja voltak együtt. Megertettem, de rosszul esett, hogy nem volt ram tekintettel, kb 2-3 hetet vart a törtentek utan.

Aztan hamar eljegyeztek egymast-hozzateszem, mindig veszekednek-nagyon eretlen meg a testverem, azt sem tudtuk vele megertetni, hogy le kell tennie az erettsegit, s vajon miert...

Iszonyatosan ereztem magam, elloptak az en eletemet..

Engem elhagytak, ö pedig mintha direkt sürgetne mindent.

S most kiderült, babat var. Felelötlennek tartom a döntesük miatt, ketten meg nem tudjak ellatni a babat, szüksegük van a csalad segitsegere, de fittyet sem hanynak arra, amit mi mondunk vagy mondtunk.

Nem birom elviselni, annyira faj nekem, hogy en ott voltam a kapuban, s minden meghiusult, a kis eretlen meg....

Szerintetek?


2009. jún. 26. 16:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irigy vagy. Nem bantasbol irom, en abszolut megertelek. Vagj bele valamibe, ami lekot. Iratkozz be egy tanfolyamra, szerezz meg szakmakat, menj ki kulfoldre, akarmi. Erezned kell, hogy veled is tortenik valami, mert igy, hogy csak a hugod eletenek alakulasat latod, hamar megkeseredhetsz. De hidd el nekem, hamarosan rad talal az igazi.
2009. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy ez most nagyon rosszul esik neked, de gondolj abba bele, hogy attól neked nem lesz jobb, ha a testvéred nem boldog. Úgy értem, hogy ő nem próbálja átvenni a te életedet, ő csak a sajátjával szeretne boldogulni. El fog múlni, csak idő kérdése. Viszont nem tudom, hogy miért vagy köteles kiköltözni onnan, ahol eddig laktál. Tudod, sajnos aki éretlen ált. nem ért a szép szóból és csak a saját kárán fog tanulni. Mondhatsz neki akármit, nem fog rád hallgatni és lehet, hogy inkább az ellenkezőjét teszi. Ezért próbáld segíteni a testvéredet, mert lehet, hogy a babával nehezen fog boldogulni.
2009. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem féltékeny vagy a hugodra, mert neki összejött (bármennyire is veszekszenek a párjával), neked meg nem.

Nem azért csinálta, hogy neked fájdalmat okozzon, ezt csak te látod így.

Gondolj bele, sajnos így van, nem szabad féltékenynek és irigynek lenned a saját testvéredre. Az meg természetes, hogy ő szeretne a kis házban lenni külön a párjával, szóval ebben sincs semmi konspiráció.

2009. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de mi az, hogy ellopta az eletedet?

O csak egyszeruen el, jo a sulit kesobb is elvegezheti, amikor mar meg lesz a baba.

Ne irigykedj ra, inkabb orulj vele, mert forditott helyzetben, biztos orulne, a te sikrednek.

Ne add fel a remenyt, neked is majd eljon az igazi ;)

2009. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld meg nem megkeseríteni a húgod életét az irigykedéssel. Nem hiszem, hogy ő "direkt" szeretné a saját életét élni. Illetve dehogynem, de nem azért, hogy téged bosszantson ezzel. Annak meg, gondolom, te sem örülnél, ha mások akarnák megmondani, mikor mit tegyél vagy ne tegyél. Szép tőletek, hogy felajánlottátok a segítséget, de majd a húgod és a párja eldöntik, szükségük van-e a család segítségére.

Egyébként meg fel a fejjel! Ha a srác elhagyott, akkor egyértelmű, hogy nem ő volt az igazi. Ezért még ne keseredj meg, egyetlen férfi sem ér annyit. Így lesz esélyed egy olyannal találkozni, aki megbecsül...

2009. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
A Te volt pároddal jött össze vagy nagyon félreolvastam?
2009. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

Mindent elmondtak előttem. Te keseríted meg a saját életed és most még a hugodét is megkeserítenéd.

Örülj neki, hogy ő boldog, neki a saját útját kell járnia.

És te is lépj túl azon ami volt, örülj, hogy nem babával maradtál egyedül, hanem még előtte kiderült, hogy nem vagytok egymásnak valók.

Biztos jön majd akivel tényleg családot fogsz alapítani.

2009. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
félreolvastad, nem a kérdező volt párjával jött össze, hanem abba a kisházba költözik be, ahol ez a lányzó lakott a volt párjával.
2009. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

nem az en parommal jött össze, ez egy masik fiu.

Ismerem a hugom, tudom, hogy be akarja bizonyitani, hogy neki összejött, amire en vagytam.

Csak furcsa nekem, ennyi idösen.

Raadasul összesen 1 eve vannak együtt, meg semmilyük nincs, miert volt sürgös a gyerek?

Persze engem senki nem kerdezett, hogy vagyom e önallo eletre, egyszerüen elvette a közös kishazat..Ha jön a gyerek, biztosan ott is fognak maradni

2009. jún. 26. 16:36
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
tökimndegy, hogy mióta vannak együtt, ettől még vágyhat rá, hogy a külön lakrészben lakjon. Azt mondod semmilyük nincs. neked sem lehetett sokmindened, ha te sem saját házban laktál, hanem a vendégházban.... ugye???
2009. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!