Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkérdezte milyen az ujj-mére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezte milyen az ujj-méretem, és szemmértékkel már az ujjamat nézte. El akarna jegyezni?

Figyelt kérdés
Tegnap azt is megkérdezte, akkor is hozzámennék-e ha ma megkérné a kezem. Igent mondtam, mert nagyon szeretem, de TÚL KORAINAK tartom az eljegyzést.
2009. júl. 1. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor rossz választ adtál neki. Ha még korainak érzed az eljegyzést, akkor azt kellett volna mondanod, hogy nagyon szereted, elméletben hozzámennél,de még ezt a gyakorlatban korainak tartod.
2009. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt ő is tudja. Mondtam neki, hogy 1 év múlva ha tényleg extra szuper lesz a kapcsolatunk (nem veszünk össze max 2hetente 1x) akkor a ballagásomon vagy az után lehet róla szó. Azt mondta ezt majd ő szeretné eldönteni, h mikor kéri meg a kezem.
2009. júl. 1. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Jézusom Te még nagyon gyerek vagy.Minek akarnál férjhez menni ilyen korán?Anélkül meg mi értelme lenn eljegyzésnek?

Egyébként is érett felnőtt nő nem tesz fel ilyen kérdést.Mindenki maga ismeri a partnerét maga tudja,hogy érett-e saját maga a párja a kapcsolata a házasságra.

Szerintem Ti még szórakozzatok tanuljatok dolgozzatok,építgessétek a jövőt,szerezzetek lakást...stb...aztán maj azután gondolj házasságra.

2009. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy ő szeretné eldönteni, de valami közöd csak van hozzá neked is? Az eljegyzés már egyfajta elkötelezettség és ha még nem érzed azt, hogy Ő az igazi,akivel szeretnéd leélni az életedet, akkor ne menj bele. Ha esetleg megint felvetődik, akkor nyugodtan mond azt, hogy nem szeretnéd kellemetlen helyzetbe hozni, de Te még korainak érzed ezt és nem szeretnéd, ha egy visszautasítás miatt megbántódna.
2009. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha meg netán megkér, akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy egy év múlva tegye fel ismét a kérdést!
2009. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Felesleges arra buzdítani őket, hogy később foglalkozzanak a házassággal. Majd ha már régen együtt élnek, szexelnek, és nem találnak okot (főleg a férfi részéről), hogy összeházasodjanak?

Miért tartod korainak az eljegyzést? Nem vagy biztos abban, hogy őt szeretnéd végleges párodnak, vagy mai korunk felhúzott szemű csodálkozása miatt fiatal korod miatt?

2009. júl. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Párod hány éves, hogy ennyire eljegyzést akar?
2009. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
27 éves a párom.
2009. júl. 4. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!