Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kinek hogy kérték meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy kérték meg a kezét? Ki hogy kérte meg a barátnője kezét?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi lennék!!Az enyém úgy zajlott, h a párommal (aki erdész és vadász)elmentünk sétálni az erdőbe!Tudja h szeretem a magasleseket, ezért felmásztunk, egy idő után a kollégái körbeállták a lest, ő letérdelt és én pedig igent mondtam!!Az édesapja és a testvére is erdész, ők is ott voltak!!!De mint után kiderült már az egész család tudott róla!!!Annyira jó volt!!

:)


2009. júl. 3. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is emlékezetes volt, de egész másért. Én éppen veszekedtem a párommal a számítógép miatt, mert akkor már hónapok óta csak a géppel foglalkozott. Ő meg egyszer csak előhúzott egy gyűrűt és megkérte a kezem. Az tuti, hogy még csak nem is sejtettem, hogy mire készül. De jól sült el a dolog végül, már 5 éve házasok vagyunk és nagyon imádom!
2009. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
most, hogy így kérded... :))) meg se kérte a kezem, hanem simán az első nap kijelentette, hogy én leszek a felesége :D akkor csak nevettem rajta, pedig most már 5 éve házasok vagyunk és van egy 3 hós kisfiunk :D
2009. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Az én kezemet még sajnos nem kérték meg. Már nagyon várom, és sokat álmodozom róla.
2009. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Váratlanul kérte meg a kezem... ezért szakítottunk is utána. Tudta jól hogy nem akarok házasodni. 24 évesen korai lenne még lekötni magam de úgy látszik nem értette meg.
2009. júl. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

szerintem az eljegyzes lenyege, hogy "varatlan" legyen:D

en nem szeretnek elore bejelentett csaladi izeeet...valahol...valamikor, amikor a legkevesbe szamitok ra...:)

2009. júl. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
96%

Engem váratlanul ért mert már letettem róla. Amikor megismerkedtünk azt mondta hogy az 5 éves tervben benne van...tavaly szeptember 23-án járt volna le az 5 év.

Az unokatesójáék lagzijában voltunk,egy 40 fős kis lagzi de annál jobb. A vőlegény vacsora közben felállt és köszönetet mondott a vendégeknek és hogy rendes a család hogy hgyták hogy "elmenjen az esze"...és most át is adná a szót valakinek aki hasonló úton jár..no ez volt az én párom,felállt és megkért rá hogy én is álljak fel,majd előhúzott a zsebéből egy ékszerdobozt és feltette a nagy kérdést: leszel a feleségem??? annyira váratlaunl ért hogy ekkor csak zokogtam és zokogtam örömömben és bólogattam hogy IGEEN!!!! A 3 éves kisfiunk is csak nézett hogy mi van velem hogy ennyire sírok:D:D A hab a tortán hogy a lánykérésre 1 hétre kiderült hogy 6 hetes terhes vagyok:D Én semmit nem akarnék másképp..ez így volt tökéletes!!!!

2009. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
ja és ez szept.6-án volt:D tehát betartotta az igéretét:D
2009. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

az én párom nem igért semmi ilyet. pedig szeretném tudni, hogy mikor esélyes, hogy megkér. már nagyon várom, minden gondolatom-e körül forog.

sok boldogságot nektek!

2009. júl. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A születésnapom előtt két nappal kért meg. Nem sejtettem semmit. Tesóm aznap du. felhívott, hogy szeretne velem beszélni, menjek már át este a közeli kávézóba. Az volt csak furcsa, hogy elve késett 15 percet, pedig sohasem szokott. Közben a párom felhívott, hogy nálam van-e a kocsikulcs, mert el kell szaladnia vmi dvd-vel a tesójához. Szóval hazaszaladtam, a kapuban odaadtam neki, majd mentem vissza kávézóba. Addigra már ott volt tesóm, vártam, hogy mondja,amit akar. De igazából semmit értelmeset nem mondott, csakhogy szombaton majd elkellene kocsiját vinnem szerelőhöz. Aztán még dumálgattunk kicsit (nem nagyon akart hazaengedni). Na nagy nehezen elindulhattam. Mikor kinyitottam otthon az ajtót, láttam, hogy csupa virágszirom meg mécses minden. A folyosóról vezetett be a nappaliba, ahol sziromból ki volt rakva, hogy szeretlek, meg egy nagy szív,aminek a közepén ott volt az ékszeresdoboz. Meg sem tudtam szólalni. Akkor odajött, letérdelt és megkérte a kezem. Életem legszebb pillanata volt. Most készülünk az esküvőre.
2009. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a kocsikulcs azért volt lényeges, mert én véletlenül elvittem magammal, be volt zárva a kocsi ugye, az összes cucc (virágszirom, mécses) meg benne volt, és szegény nem tudta kiszedni. Szóval kiállt a kocsival, és a következő utcán már fordult is vissza!:) Szegény azért bepánikolt.
2009. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!