Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyibe kerülhet egy ezüst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülhet egy ezüst karikagyűrű-pár?

Figyelt kérdés
Eltekintünk a "hagyományoktól"és egy szép ezüstből készült gyűrűpárra gondoltunk.A fórumozók közül kinek volt még platinából,ezüstből,más anyagból készült karikagyűrűje,tehát nem a szokásos arany,és körülbelül mennyit fizetett érte?
2009. júl. 6. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Orex-et ajánlom, az viszonylag olcsó.

Kb 5-15000-ért is lehet már kapni ezüstöt.


Érdemben többet nem segíthetek, a mienk fehérarany és az sem az Orexből (ott nem volt valami szimpi az eladó és a választék sem) és 70000 Ft volt a két gyűrű.

2009. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mi 5ezerért vettük a kettőt, de utólag megbántam mert nem tetszik

kicsit drágábban talán szebbet vehettünk volna

2009. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

5 ezerért??!

Ezt nem is gondoltam volna!Mi voltunk benn több üzletben érdeklődni,az arany eléggé drága,pláne a díszesebb,vastagabb darabok,egy egyszerűbb pár is kb.60-70 ezer.Szerintem az ezüst gyűrűk is vannak olyan szépek,és persze jóval olcsóbbak is:)Nem kell,hogy csilivili legyen,mert nem az a fontos...

2009. júl. 6. 16:08
 4/7 anonim ***** válasza:

5-6 ezerért már bőven találsz, van ahol még alatta is. Ez amugyis attól függ hogy m ilyet akarsz.

Bár ha a tartósságra is mentek én inkább az acélt választanám, ottis 10e alatt megúsznátok, nem kopik annyira, és még fazonban is találhattok modernebbet.

Az ezüstöt amugy nem ajánlanám, mert nem lesz olyan tartóss. De ti tudjátok.

2009. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én múltkor 10ezerért láttam, gyönyőrű volt. Bár én arany párti vagyok, és ami nekem tetszik az 100ezer FT/darab. Amikor válogattunk akkor az árakat nem láttuk. Amikor már meg lett a kedvenc, akkor kérdeztük, hogy mennyibe kerül... hát ntátva maradt a szám, amikor megtudtam az árát.
2009. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

A volt Vőlegényemmel mi is ezüst gyűrűvel jegyeztük el egymást. Darabja volt 4ezer forint.

A leggyönyörűbb gyűrűk, amit valaha láttam :(

2009. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ezüst karikagyűrűnk van. a mién sima egyszerű de nem vékony és bele gravíroztattuk egymás nevét és így összesen volt 8000 Ft
2010. nov. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!