Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok! Melyik módú eljegyzésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik módú eljegyzésnek örülnétek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje beszélgetünk a barátnőmmel az eljegyzésről és már több féle módot felvetett, hogy minek örülne.

1. Egyszer azt mondta, hogy köves gyűrűnek örülne valami szép helyen kettesben.

2. Utána meg azt mondta, hogy köves ezüst gyűrűje van (tőlem kapta, nem eljegyzési célból, csak ilyen kis szeretet gyűrű), és csak tegyem fel a kérdést, majd együtt kiválasztjuk a párgyűrűt, ami már esküvőkor lenne rajtunk.

És most jön majd az, hogy a te barátnőd, nem ismerjük... Ti személy szerint melyiknek örülnétek? Melyik a legjobb mód?


2012. jún. 21. 11:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%

Engem a későbbi karikagyűrűnkkel jegyzett el a férjem. Esküvőig a bal kezünkön, aztán azután a jobbon hordtuk. Nekem ez tetszik a legjobban.

Sok boldogságot!

2012. jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
89%
Én az elsőt variációt választanám. Sok boldogságot! :)
2012. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%
Én a másodikat, szerintem jobb közösen megbeszélni ezt, mint a nagy színpadias lánykérés előre megvett gyűrűvel.
2012. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Én mindig az 1. verziót képzeltem magamnak és így is volt. :)

És sok boldogságot nektek!

2012. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Én az elsőnek.
2012. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Én is az elsőnek örülnék, szép helyen, kettesben. Így lenne a meglepetés is.
2012. jún. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
nekem is az első, a klasszikus megoldás tetszik. lánykérés kettesben köves kísérőgyűrűvel, majd a jegygyűrű-pár kiválasztása együtt
2012. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem bárminek örülne,nem a gyűrű a lényeg.De ha már így megkérdezted,én mindig úgy képzeltem el,hogy nyaraláson egy szép helyen,lehetőleg este megkéri a kezemet.A gyűrűről felesleges írnom,mindenkinek más az ízlése.Próbálj választani olyat,ami egyszerű,mégis egyedi.Ne legyen túl csicsás,hanem olyan,ami finom,ízléses,ami nem osztja meg az ember véleményét,egyszerűen csak szép.Az ékszerboltban biztos segítenek választani.Én spec a fehér aranyra szavazok,tetszik a kő is,ha van benne.
2012. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
Első :) Nekem valahogy így az ideális, így marad meglepetés. A karikagyűrűt mi csak az esküvő után akarjuk hordani.
2012. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
67%

Ó, hát valaki szerint nem vagyok hasznos :)))

Első voltam :)

2012. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!