Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akiknek még nem kérték meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek még nem kérték meg a kezét, sokat gondolták rá, hogy vajon mikor történik meg? Volt úgy, hogy vártatok egy alkalmat, hogy akkor megtörténik, és nem történt meg? És emiatt esetleg szomorkodtatok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 14:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Én minden nap várom, hogy párom megkérje a kezem. :) Főleg, amikor a kedvenc kajáját csinálom neki (ami, úgy kb. 3 órás meló a konyhában). De eddig még nem tette meg :(
2009. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%

Már ne is haragudj,de Te a télapót várod,vagy mégis mit?

A párodat csak Te ismered mi nem, a kapcsolatotokat is csak Te ismered,hogy mennyire érett a házasságra.És azt is,hogy mennyire alapoztátok már meg a jövőtöket,van-e lakásotok,pénzetek,dolgoztok-e mindketten...stb...

Ezt mi honnan tudjuk?

De szerintem nagyon fiatalka lehetsz még,ezért teszel fel ilyen butácska kérdést.

(Bocs ha nem ezt vártad,de ez az igazság)

2009. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

elsőnek: sztem az illtő átélt ilyet, és kérdezi hogy más is volt e ilyen helyzetben... nem arra volt kiváncsi hogy más mit gondol a kapcsolatáról:D

A kérdezőnek: én voltam ilyen helyzetben... szeretnék már eljegyzést, de ez a páromtól függ. nem tőlem. Tavaly nyáron azt hittem megkéri a kezem, mert volt szó ilyesmiről, de nem történt meg. Karácsonykor is azt hittem, de akkor sem volt semmi:) Igen, elismerem szomorú voltam kicsit, azaz inkább csalódott, de megértem őt is, és én így is szeretem, úgyhogy azóta inkább nem ezen jár az eszem:) elbeszélgettünk róla, így én is megnyugodtam, nem csak eljegyzés kavarog a fejemben, majd eljön az idő mikor megkér, és örülni fogok. Addig is így is boldog vagyok:)

2009. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
15:10es vagyok. Bocsi, elírtam, második hozzászólónak mondtam, nem elsőnek...
2009. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Amikor már nem is gondolsz rá akkor fog jönni. Én is így voltam, másfél éven keresztül minden "alkalomnál" azt hittem, hogy majd most. De nem. Aztán egyszer, amikor már nem is foglalkoztam az egésszel (feladtam), na akkor igen. És nagyon jól esett. Nem szabad sürgetni. Egy ismerősöm évekig várt rá. Minden karácsonykor, húsvétkor, szülinapkor azt hitte, hogy majd most. Aztán eltelt egy-két év, és jött a szülinapja. A srác elvitte vacsorázni, odaadta az ajándékot, a csaj meg már nem bírta tovább, és rázúdított mindent. Hogy milyen dolog, hogy ennyi ideig nem kérte meg a kezét, meg hogy ő el fogja hagyni, meg ő azt hitte, hogy legalább most. A srác megvárta, hogy kitombolja magát, aztán előhúzta a gyűrűt. Még kb. 10 percet kellett volna várnia a csajnak, hogy a pasi letérdeljen. Igent mondott, össze is házasodtak, de nem mondhatnám, hogy fantaszikus élmény maradt a lánykérés. Tanúlságos volt a történet szerintem.
2009. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én már több mint egy éve várom, hogy megtörténjen, és néha szoktam csalódni/szomorkodni picit, mert tényleg pont OLYAN helyzetek adódtak már, hogy azt hittem megtörténik...
2009. júl. 7. 15:19
 7/21 A kérdező kommentje:
Adódott már olyan szituáció nálatok, hogy azon túl, hogy vártad, hogy tényleg azt hitted, hogy na akkor megtörténik?
2009. júl. 7. 15:26
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

Igen, voltam ugy, hogy vartam, de nem lett belole semmi. Aztan amikor 3 es fel eve egyutt voltunk akkor egyutt mentunk el,kinezni a gyurut.

Igy februar ota menyasszony-volegeny vagyunk :))

2009. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Augusztus elején megyünk egy hétvégére nem igazán nyaralás lesz, hanem egy kis kikapcsolódás... Nagyon várom azt az alkalmat, bizom bent, hogy menyasszonyként jövök haza onnan...
2009. júl. 7. 15:38
 10/21 anonim ***** válasza:
64%

Én nem vártam de másfél év után megkérte. Nemet mondtam.

Majd fél év mulva megint és akkor abból szakítás is lett.


A mostani párom is megkérte a kezemet szintén kb másfél év után, de vele hálistennek sikrült tisztáznom, hogy nem szeretném.


Én nem értem mit kell ezen annyira drámázni. Ha együtt vagytok és együttéltek te is nyugodtan szolhatsz hogy ugylátod itt az ideje a házasságnak.

Ha meg nem ennyire őszinte a kapcsolatotok akkor ugyis kár a gőzért.


Pontozzatk lefele nyugodtan, de ez az én szubjektiv véleményem.

2009. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!